فیلتر کربن فعال گرانول خانگی هوزینگی کلین پیور

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی هوزینگی کلین پیور

فیلتر های کربنی در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی به خصوص دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس بسیار کاربردی است و در سه مرحله مختلف به شکل های متفاوت تکرار شده است.

کیفیت این فیلتر ها و جنس مواد اولیه به کار برده شده در ساخت آن بسیار مهم است.

به دلیل اهمیت کیفیت فیلترهای کربنی، بهتر است در خرید دقت داشته باشید و بهترین نوع آن را انتخاب کنید.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی هوزینگی کلین پیور یکی از انواع بسیار مرغوب و با کیفیت است که می توانید از آن در دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کنید.

البته برای نصب این فیلتر در دستگاه وجود محفظه یا هوزینگ خانگی ضرورت دارد و با توجه به ساختار و طراحی استاندارد قابلیت نصب در انواع هوزینگ های استاندارد خانگی را دارد.

این فیلتر ساخت کشور تایوان است و در ساخت آن کلیه نکات ایمنی و بهداشتی رعایت شده است.

به کار گیری از مواد اولیه درجه یک نیز باعث شده تا این فیلتر از نظر کیفیت در درجه بالایی قرار بگیرد و مصرف کننده بتواند با اطمینان خاطر از آن استفاده کند.

این فیلتر همچنین موفق به دریافت تاییدیه از استاندارد های جهانی WQA،NSF و FDA شده است.

کارتریج فیلتر کربن فعال گرانول خانگی هوزینگی کلین پیور به گونه ای ساخته شده است که آب تنها از بخش پایین می تواند وارد فیلتر شود، بنابراین جهت قرار دادن فیلتر درون هوزینگ بسیار مهم است.

زمان تعویض فیلتر کربن فعال گرانول بنا به عوامل بسیار مختلفی تغییر پیدا می کند، اما به طور حدودی می توان گفت این فیلتر تا حداکثر نه ماه قابلیت استفاده دارد.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی هوزینگی کلین پیور

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی هوزینگی کلین پیور

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط