فیلتر کربن فعال گرانول خانگی نک واتر مدل ZGAC-NG10

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی نک واتر مدل ZGAC-NG10
فیلتر کربن فعال گرانول دومین فیلتر اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است که عموما پس از فیلتر الیافی قرار می گیرد. این فیلتر وظیفه مهمی در فیلتراسیون شیمیایی آب بر عهده دارد و اگر به خوبی نتواند آب را تصفیه کند، می تواند عملکرد فیلترهای بعدی را نیز با اختلال مواجه کند.
فیلتر کربن فعال گرانول خانگی نک واتر مدل ZGAC-NG10 یکی از فیلترهای بسیار مرغوب است که مصرف کننده می تواند با خرید آن راندمان دستگاه را بالاتر ببرد و از سلامت و کیفیت بالای فیلتر مطمئن باشد. کربن به کار برده شده در فیلتر که اصلی ترین بخش تشکیل دنده فیلتر است از پوست نارگیل تهیه شده است و کاملا با سلامت انسان و استانداردهای خوراکی و غذایی سازگاری دارد. این کربن ها به شکل پودری در آمده اند و آب با عبور از آن ها مواد شیمیایی موجود در خود مانند کلر، تری هالو متان ها، استیک اسید ها و همچنین بو مزه نامطبوع خود را از دست می دهد. در واقع این ناخالصی ها توسط نیروی جاذب بسیار قوی کربن فعال جذب و با دقت بالا درون منافذ کربن گرفتار می شوند.
فیلتر کربن فعال گرانول خانگی نک واتر مدل ZGAC-NG10 به صورت هوزینگی طراحی شده است و برای نصب آن در دستگاه وجود هوزینگ ضرورت دارد. دقت داشته باشید نحوه قرار گیری این فیلتر درون هوزینگ بسیار مهم است و پیشنهاد می شود توسط متخصص انجام شود.
این فیلتر توان تصفیه 2500 گالن آب را دارد و پس از حدودا نه ماه به دلیل اشباع شدن دانه های کربن فعال، فیلتر باید تعویض شود.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی نک واتر مدل ZGAC-NG10

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی نک واتر مدل ZGAC-NG10

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط