فیلتر کربن فعال گرانول خانگی مجیک استار هوزینگی

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی مجیک استار هوزینگی

فیلتر کربن فعال گرانول از فیلتر های پیش تصفیه است که وظیفه تصفیه شیمیایی آب را بر عهده دارد و با حذف انواع مختلفی از مواد شیمیایی آب را برای ورود به ممبران آماده می کند.

این فیلتر در مرحله دوم دستگاه قرار می گیرد و نقش بسیار مهمی در ارتقا کیفیت آب دارد.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی مجیک استار هوزینگی با ارتقاع 10 اینچ و با قطر اسلیم قابلیت نصب در انواع محفظه های مات خانگی را دارد.

اهمیت این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب اسمزمعکوس بالا است زیرا به عنوان پیش تصفیه عمل می کنند و عملکرد دقیق آنها در طول عمر ممبران تاثیر گذار است.

این فیلتر حاوی دانه های ریز کربن فعال است و جداره ای از جنس پلاستیک پلی پروپیلن با گرید غذایی اطراف آنرا در بر گرفته است.

جداره فیلتر کربن فعال گرانول به گونه ای ساخته شده است که آب تنها از قسمت پایین آن امکان ورود دارد، بنابراین جهت قرار گیری آن در هوزینگ بسیار مهم است و اگر برعکس نصب شود.

راندمان کاری فیلتر به هم می خورد. آب با ورود به هوزینگ با فشار متوسط از بین این کربن ها عبور می کند.

طی تماس کربن فعال با آب، آب تصفیه شده و املاح شیمیایی موجود در خود مانند کلر، تری هالو متان ها، استیک اسید ها و طعم و مزه و بو نامطبوع خود را از دست می دهد.

کربن به کار برده شده در این فیلتر از مواد اولیه گیاهی تهیه شده است و کاملا با سلامت انسان سازگار است.

این کربن ها ظرفیت محدودی در تصفیه آب دارند و پس از مدتی ظرفیتشان تکمیل شده و قادر به جذب مواد شیمیایی نمی باشد.

حداکثر مدت زمان استفاده از این فیلتر نیز تا 9 ماه است و پس از آن باید تعویض شود.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی مجیک استار هوزینگی

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی مجیک استار هوزینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط