فیلتر کربن فعال گرانول خانگی سول آکوا

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی سول آکوا

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی سول آکوا (sole aqua) یکی از فیلترهای تصفیه آب کربنی استاندارد است که قابلیت نصب بر روی تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی را دارد.

البته دقت داشته باشید برای نصب و راه اندازی این فیلتر وجود هوزینگ مات خانگی ضروری است.

زیرا این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است و قرار گیری آن در محفظه برای تصفیه آب ضرورت دارد.

نحوه نصب فیلتر کربن فعال گرانول و جهت قرارگیری آن کمی متفاوت تر از سایر فیلترهای تصفیه آب است.

به همین دلیل پیشنهاد می شود اگر با سیستم تصفیه آب و طریقه نصب فیلترها آشنایی ندارید، بهتر است نصب فیلتر کربن فعال گرانول را به متخصص تصفیه آب بسپارید.

به لحاظ بهداشتی و جنس مواد اولیه به کار برده شده، این فیلتر کاملا قابل اطمینان است که دریافت تاییدیه از استاندارد جهانی WQA  نشانگر این موضوع است.

جنس کربن به کار برده شده در این فیلتر از پوسته نارگیل است و کاملا با سلامتی انسان سازگار می باشد.

این کربن ها بیشترین درصد جذب کلر را دارند و با حذف طیف بسیار گسترده ای از مواد شیمیایی مانند تری هالومتان ها، استیک اسیدها و انواع آفت کش ها و کودهای کشاورزی به ارتقاء کیفیت آب بسیار کمک می کند.

علاوه بر موارد فوق فیلتر کربن فعال گرانول در از بین بردن طعم، مزه و بو و رنگ نامطبوع آب نیز بسیار خوب عمل می کند و به عنوان فیلتر پیش تصفیه آب را برای ورودی به فیلتر اصلی دستگاه آماده می کند.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی سول آکوا توان تصفیه 2500 گالن آب را دارد و پس از آن به دلیل اشباع شدن ظرفیت کربن فعال ها باید تعویض شود.

این فیلتر همچنین تحمل فشار آب تا حداکثر 125 PSI را دارد و حداکثر دمای آب ورودی به آن نیز تا 100 درجه فارنهایت است.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی سول آکوا

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی سول آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط