فیلتر کربن فعال گرانول خانگی جوی واتر

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی جوی واتر

جوی واتر (Joy water) یکی از سازندگان به نام و خوش آوازه در صنعت عظیم تصفیه آب است و سال ها با تولید و طراحی محصولات به روز و با کیفیت توانسته است از اعتبار و شهرت بهره مند شود.

تمامی محصولات این کمپانی تحت بررسی و تایید سازمان های جهانی قرار گرفته اند و از نظر بهداشتی کاملا قابل اطمینان است.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی جوی واتر یکی از فیلترهای پیش تصفیه است که می توان از آن در دومین مرحله از تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس استفاده کرد.

البته این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است و وجود هوزینگ خانگی برای نصب و راه اندازی آن ضرورت دارد.

در صورتی که با ساز و کار تصفیه آب و نحوه نصب فیلترها آشنایی ندارید بهتر است نصب این فیلتر را به کارشناس تصفه آب بسپارید.

زیرا جهت قرار دادن آن با سایر فیلترها متفاوت است و اگر برعکس نصب شود قابلیت تصفیه آب را ندارد.

ماده اولیه در ساخت کربن های به کار برده شده در این فیلتر از جنس پوست پسته است و هیچ گونه عوارض جانبی و خطری برای سلامت انسان ندارد.

ضمن اینکه از قدرت جاذب بسیار بالایی بهره مند است و می تواند بیشترین درصد جذب انواع آلاینده های شیمیایی و مخرب را داشته باشد.

علاوه بر اینها این فیلتر در بهبود طعم و مزه آب بسیار موثر است و عملکرد موثری نیز در رنگ بری آب دارد.

فیلتر کربن بلاک خانگی جوی واتر ظرفیت تصفیه 2500 گالن آب را دارد و به همین دلیل مدت زمان استفاده از آن در دستگاه محدود می شود.

حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر کربن فعال گرانول تا نه ماه است و تعویض به موقع آن نقش مهمی در تعیین کیفیت و عملکرد فیلترهای بعدی دارد.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی جوی واتر

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی جوی واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط