فیلتر کربن فعال گرانول خانگی تک

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی تک

تک (TEC) یکی از نام های خوش آوازه و آشنا در صنعت عظیم تصفیه آب است و با سال ها سابقه و فعالیت مستمر در زمینه تصفیه آب توانسته است از اعتبار و شهرت بهره مند شود.

این کمپانی تحت لیسانس تایوان قرار دارد و کارخانه ساخت و مونتاژ محصولات آن نیز واقع در کشور تایوان است.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی تک برای انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس مناسب است، البته دقت داشته باشید این فیلتر به صورت کارتریجی یا هوزینگی طراحی شده است.

نمی توان از آن در دستگاه های تصفیه آب خطی استفاده کرد. برای نصب این فیلتر وجود هوزینگ یا محفظه خانگی مات ضرورت دارد.

فیلتر کربن فعال گرانول نسبت به سایر فیلترهای هوزینگی ساز و کار خاصی دارد و به همین دلیل جهت قرار دادن آن درون هوزینگ مهم است.

این فیلتر باید به نحوی درون هوزینگ نصب شود که آب از بخش زیرین فیلتر وارد هوزینگ شود، در غیر این صورت عملکرد آن با مشکل مواجه خواهد شد.

کربن به کار برده شده در فیلتر کربن فعال گرانول خانگی تک از جنس مواد اولیه گیاهی است و به دلیل کیفیت و قدرت جاذب بالا، در حذف ناخالصی های شیمیایی بسیار عالی عمل می کند.

کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها، مزه و بوی ناخوشایند از ناخالصی های موجود در آب هستند که توسط فیلتر کربن فعال به راحتی جذب می شوند.

این کربن ها به صورت دانه های ریز درآمده اند و دارای منافذی بسیار ریز هستند، این منافذ تحت تاثیر نیروی واندروالس آلاینده های شیمیایی را به دام انداخته و به آنها اجازه بازگشت به آب را نمی دهند.

طول عمر تقریبی این فیلتر تا حداکثر نه ماه یا پس از تصفیه 2500 گالن آب است، از آنجایی که این فیلتر به عنوان پیش تصفیه در دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد نقش مهمی در طول عمر ممبران دارد.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی تک

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط