فیلتر کربن فعال گرانول خانگی توسکو هوزینگی

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی توسکو هوزینگی

فیلتر کربن فعال گرانول که با عنوان فیلتر کربن پودری نیز شناخته می شود در دومین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به کار برده می شود و آب خروجی از فیلتر الیافی مستقیما وارد این فیلتر می شود.

در واقع علت قرار گیری فیلتر الیافی قبل از کربن فعال گرانول این است که آب ورودی به این فیلتر باید فاقد ذرات معلق و غیر محلول باشد.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی توسکو هوزینگی یکی از فیلترهای تصفیه آب است که ساخت کشور ایران می باشد و نسبت به نمونه های فیلتر تصفیه آب ایرانی کیفیت بهتر و بالاتری دارد.

البته این فیلتر در مقایسه با انواع فیلترهای تصفیه آب تایوانی اورجینال کیفیت ضعیف تری دارد اما به صورت کلی جنس مواد اولیه به کار برده شده در ساخت آن ایمن و بهداشتی می باشد.

این فیلتر به صورت هوزینگی ساخته شده است و برای نصب آن وجود هوزینگ ضرورت دارد. جداره فیلتر کربن فعال گرانول خانگی توسکو هوزینگی به گونه ای ساخته شده است که آب تنها از بخش پایین آن امکان ورود دارد و اگر برعکس نصب شود، آب تصفیه نخواهد شد.

به همین دلیل پیشنهاد می شود نصب این فیلتر را به متخصص یا کارشناس تصفیه آب بسپارید.

جداره این فیلتر از جنس پلاستیک پلی پروپیلن ساخته شده است و درون آن با کربن فعال پودری پر شده است. این کربن ها نیز از پوست نارگیل تهیه شده اند و با واکنش های خاص فیزیکی و شیمیایی فعال شده اند.

آب با عبور از بین ذرات کربن، مواد شیمیایی نظیر کلر، تری هالو متان ها، استیک اسید ها و بو و طعم نامطبوع خود را از دست می دهد و بار آلودگی شیمیایی آب کاهش پیدا می کند.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی توسکو هوزینگی

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی توسکو هوزینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط