فیلتر کربن فعال گرانول خانگی اینلاین لایف واتر

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی اینلاین لایف واتر

فیلترهای اینلاین از قابل اطمینان ترین فیلترهایی هستند که استفاده از انواع پیش تصفیه آن در دستگاه های تصفیه آب محدودیت دارد.

در واقع اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای فیلترهای پیش تصفیه هوزینگی هستند، در این سیستم ها نمی توان از فیلتر تصفیه آب خانگی اینلاین استفاده کرد.

اما دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیاری هستند که دارای فیلترهای اینلاین هستند و تنها باید از این نوع فیلترها در دستگاه استفاده کرد.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی اینلاین لایف واتر یکی از فیلترهای مرغوب خانگی است که کلیه استاندارد های خوراکی و بهداشتی و ایمنی در ساخت آن رعایت شده است.

این فیلتر کیفیت بسیار بالایی دارد و علاوه بر اینکه آب را به خوبی تصفیه می کند و بار آلودگی شیمیایی آب را بسیار کاهش می دهد.

ضمن اینکه به کار گیری از مواد اولیه درجه یک باعث شده تا این فیلتر به هیچ عنوان ناخالصی و املاح مضری به آب اضافه نکند.

درون این فیلتر با دانه های ریز کربن فعال پر شده است، این کربن ها در از بین بردن بو، مزه و طعم نامطبوع آب و همچنین فیلتراسیون شیمیایی آب و از بین بردن کلر، تری هالو متان ها و استیک اسیدها بسیار خوب عمل می کند.

این کربن ها از مواد اولیه بر پایه پوست نارگیل تهیه شده اند و هیچ گونه عوارضی برای سلامتی مصرف کننده به وجود نمی آورد.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی اینلاین لایف واتر طول عمری محدود دارد و پس از تصفیه 2500 گالن آب توان خود را از دست داده و باید تعویض شود.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی اینلاین لایف واتر

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی اینلاین لایف واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط