فیلتر کربن فعال گرانول خانگی آکوا فلو 2500 گالن

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی آکوا فلو 2500 گالن

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی آکوا فلو 2500 گالن یکی از نمونه های بسیار با کیفیت و استاندارد فیلتر کربن اکتیو گرانول یا کربن پودری (UDF) است که در ابعاد و ظرفیت دستگاه های تصفیه آب خانگی طراحی شده است.

می توان از آن در انواع دستگاه های تصفیه آب استفاده کرد. این فیلتر با قطر 2.5 اینچ و با ارتفاع 10 اینچ درون انواع محفظه های مات نصب می شود و فرآیند فیلتراسیون شیمیایی را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.

این فیلتر دارای جداره یا کارتریجی از جنس پلاستیک پلی پروپیلن با گرید غذایی و به رنگ بنفش است، درون این کارتریج با ذرات نسبتا ریز کربن فعال پودری پر شده است.

در واقع مهم ترین فرآیند فیلتراسیون توسط کربن ها صورت می گیرد. این کربن ها ساختاری بسیار متخلخل دارند.

با قدرت جاذب بسیار بالا انواع مواد شیمیایی مانند کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و بو، مزه و طعم و رنگ ناخوشایند آب را از بین می برند.

این ناخالصی ها در واقع در محیط داخلی کربن جذب می شوند و اجازه بازگشت به آب را ندارند، این فرآیند تا جایی ادامه پیدا می کند که دانه های کربن فعال ظرفیت جذب این ناخالصی ها را داشته باشند.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی آکوا فلو (Aqua flow) ظرفیت تصفیه 2500 گالن آب را دارد و پس از آن به دلیل اشباع شدن ذرات کربن فعال بهتر است تا حداکثر نه ماه تعویض شود.

از ویژگی های قابل توجه این فیلتر که باعث شده تا در بازار تصفیه آب پر فروش و پرکاربرد باشد این است که موفق به اخذ گواهینامه بین المللی از استانداردهای جهانی WQA و NSF شده است.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی آکوا فلو 2500 گالن

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی آکوا فلو 2500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط