فیلتر کربن بلاک هوزینگی نایس واتر NICE WATER

فیلتر کربن بلاک هوزینگی نایس واتر NICE WATER

استفاده از فیلترهای مرغوب و با کیفیت یکی از لازمه های تولید آب تصفیه شده و سالم است. در واقع در صورتی که فیلتر تصفیه کارایی و کیفیت لازم را نداشته باشد آب عبوری از آن هیچ تفاوتی با آب شهری ندارد و حتی می تواند به مراتب مضرتر نیز باشد.

فیلتر کربن بلاک هوزینگی نایس واتر با قطر اسلیم و با ارتفاع 10 اینچ در انواع محفظه های فیلتر پیش تصفیه خانگی قابلیت نصب دارد.

فیلتر کربن بلاک در حذف و تکمیل ناخالصی های به جا مانده از فیلترهای مرحله قبل بسیار موثر است.

در واقع به دلیل وجود بلوک کربن فعال در این فیلتر سطح تماسی که با آب ایجاد می شود بیشتر از فیلتر کربن پودری است و به همین دلیل درصد بیشتری از آلاینده ها و مواد شیمیایی  با دقت بالاتر حذف می شوند.

فیلتر کربن بلاک قبل از فیلتر ممبران و در سومین مرحله از دستگاه قرار می گیرد و وظیفه دارد تا آب را از نظر کیفی برای ورود به ممبران آماده سازد.

فیلتر کربن بلاک هوزینگی نایس واتر متشکل از پوسته ای بسیار مقاوم و با کیفیت است و درون آن بلوک کربن فعال شده قرار گرفته است. این کربن بر پایه مواد گیاهی ساخته شده است و هیچ گونه مضراتی برای سلامتی انسان به وجود نمی آورد.

طول عمر فیلتر کربن بلاک با توجه به عواملی چون کیفیت آب ورودی، کیفیت فیلتر الیافی و کربن پودری، میزان مصرف آب و مدت زمان ماند در دستگاه تغییر پیدا می کند.

اما در اغلب موارد این فیلتر تا حداکثر 9 ماه قابلیت استفاده مفید دارد و پس از آن به دلیل اشباع شدن ذرات کربن، خاصیت جذب خود را از دست می دهد و باید تعویض شود.

فیلتر کربن بلاک هوزینگی نایس واتر NICE WATER

فیلتر کربن بلاک هوزینگی نایس واتر NICE WATER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط