فیلتر کربن بلاک هوزینگی خانگی کریستال

فیلتر کربن بلاک هوزینگی خانگی کریستال

فیلتر شماره سه یا فیلتر کربن بلاک CTO)) جزء پنج فیلتر اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است، البته فیلترهای کربنی در سایر سیستم های تصفیه آب غیر از اسمز معکوس بسیار مهم هستند.

اما در دستگاه های تصفیه آب RO به دلیل پیش فیلتراسیون و آماده سازی آب برای ورود به ممبران جایگاه مهمی دارند.

فیلتر کربن بلاک هوزینگی خانگی کریستال از بهترین نوع کربن بلاک ساخته شده است و جنس ماده اولیه به کار برده شده در ساخت این کربن ها پوسته نارگیل است.

این فیلتر قابلیت جذب کلر، ترکیبات آلی و شیمیایی و طعم و بو نامطبوع آب را دارد. البته این فیلتر پس از فیلتر کربن فعال گرانول و الیافی قرار می گیرد.

به عنوان آخرین فیلتر پیش تصفیه وظیفه دارد تا تمامی آلاینده های باقی مانده از فیلتر کربن فعال گرانول را به خود جذب کند.

از آنجایی که بلوک های کربن در این فیلتر سطع تماس بیشتری با آب ایجاد می کنند، در از بین بردن مواد شیمیایی دقت بالاتری دارند.

این فیلتر به صورت هوزینگی طراح شده است، یعنی بلوک های کربن درون یک کارتریج قرار دارند و کارتریج فیلتر درون محفظه ای توخالی در دستگاه نصب می شود.

فیلتر کربن بلاک هوزینگی خانگی کریستال ظرفیت تصفیه 2500 گالن آب را دارد، پس از آن به دلیل اشباع شدن فضای داخلی ذرات کربن، باید تعویض شود.

از آنجایی که این فیلتر قبل از ممبران قرار می گیرد باید به موقع تعویض شود تا آب خروجی از آن با شرایط کاری ممبران سازگار باشد.

به صورت کلی و میانگین طول عمر فیلتر کربن فعال گرانول خانگی تا حداکثر نه ماه می رسد.

فیلتر کربن بلاک خانگی کریستال هوزینگی به دلیل رعایت نکات بهداشتی و ایمنی در ساخت توانسته است نشان جهانی از سازمان های WQA، FDA، SGS و NSF را دریافت کند.

فیلتر کربن بلاک هوزینگی خانگی کریستال

فیلتر کربن بلاک هوزینگی خانگی کریستال

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط