فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ CCL

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ CCL

CCL از سازندگان نمونه محصولات تصفیه آب در ابعاد خانگی و نیمه صنعتی است، این کمپانی تحت لیسانس کشور آمریکا قرار دارد و کارخانه ساخت و مونتاژ محصولات آن واقع در کشور تایوان است.

محصولات کمپانی CCL تحت تایید نهادهای بین المللی قرار گرفته اند و با محصولات تصفیه آب با کیفیت و برتر در بازار در حال رقابت است.

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ CCL ساخته شده از کربن فعال است که به شکل بلوک های جامد با سطح داخلی بسیار گسترده و منافذ بسیار ریز بر روی سطوح تشکیل شده است.

این بلوک های کربن درون کاوری به نام کارتریج قرار گرفته اند، این کارتریج خود دارای منافذی بسیار ریز است و مانع از عبور ذرات و آلاینده های معلق موجود در آب می گردد.

به دلیل تکامل ساز و کار این فیلتر از آن به عنوان آخرین فیلتر پیش تصفیه در سومین مرحله از دستگاه استفاده می کنند.

در واقع عملکرد این فیلتر به قدری کامل است که فیلتراسیون دو فیلتر قبل از خود یعنی الیافی و کربن فعال گرانول را تکمیل می کند.

این فیلتر با قطر اسلیم و با ارتفاع 20 اینچ درون انواع محفظه های نیمه صنعتی مات نصب می شود و می توان از آن در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی، پیش تصفیه ورودی ساختمان ها و پیش تصفیه موتور خانه ها و تاسیسات استفاده کرد.

از ویژگی های قابل توجه این فیلتر این است که کربن به کار رفته در آن از جنس پوسته نارگیل ساخته شده اند.

پوسته نارگیل بهترین پایه برای کربن مورد استفاده در صنعت تصفیه آب است و درصد جذب بسیار بالایی از ماده مخرب کلر دارد.

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ CCL دارای ثبت جهانی از نهادهای بین المللی NSF و WQA است و این خود به عنوان ویژگی قابل توجه برای این فیلتر به حساب می آید.

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ CCL

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ CCL

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط