فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو c.c.k

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو c.c.k

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو c.c.k (سی سی کی) یکی از بهترین فیلترهای تصفیه آب نیمه صنعتی است که به عنوان فیلتر مرحله سوم در دستگاه های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

از این فیلتر می توان در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و یا به صورت جداگانه در پیش تصفیه های ساختمان و کارگاه ها و غیره استفاده کرد.

این فیلتر متشکل از کربن اکتیو فشرده و یکنواختی است که منافذی بسیار ریز دارد، اطراف این بلوک کربن را جداره ای توری مانند پوشانده است که مانع از عبور ذرات معلق و آلاینده های غیر محلول موجود در آب می شود.

کربن به کار برده شده در این فیلتر از زغال پوسته نارگیل تهیه شده است که درجه کیفی مواد غذایی را دارا می باشد و به هیچ عنوان برای سلامتی مصرف کننده خطری ندارد.

این فیلتر بسیار قدرتمند است و برای مناطقی که وضعیت آب در حالت بحرانی قرار گرفته است بسیار کمک کننده و عالی می باشد.

وظیفه فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو سی سی کی تکمیل عملکرد فیلترهای الیافی و کربن فعال گرانول است.

به عبارت دیگر این فیلتر ذرات معلق به جامانده از مراحل قبلی را حذف می کند و مواد شیمیایی و کلر موجود در آب را با دقت بسیار بالاتری از آب حذف می نماید.

این فیلتر به لحاظ بهداشتی و ایمنی بسیار قابل اطمینان است و مورد تایید نهادهای بین المللی WQA،FDA و SGS قرار گرفته است.

حداکثر مدت زمان استفاده از این فیلتر با در نظر گرفتن عوامل مختلف تا شش الی نه ماه است.

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو c.c.k

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو c.c.k

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط