فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم سی سی ال

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم سی سی ال
فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم سی سی ال از فیلتر های کارتریجی می باشد که درون انواع محفظه های نیمه صنعتی با قطر اسلیم و با طول 20 اینچ قابلیت نصب و استفاده دارد.

این فیلتر با به روز ترین دانش های روز دنیا طراحی شده است و استفاده از مواد اولیه درجه یک سبب شده تا به یکی از فیلتر های با کیفیت و قابل اطمینان تبدیل شود.

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی سی سی ال که با عنوان فیلتر کربن جامد نیز شناخته می شود از بلوک کربنی تشکیل شده است که ساختاری بسیار متخلخل دارد و بر روی بدنه آن منافذ بسیار ریزی ایجاد شده است.

در واقع این ساختار تحت فرایند های مختلف برای فعال شدن کربن به وجود امده اند و خاصیت جذب آلاینده ها را در دانه های کربن به وجود آورده است.

این فیلتر در اغلب موارد در سومین مرحله از دستگاه های تصفیه آب و پس از فیلتر کربن فعال گرانول نصب می شود و وظیفه دارد تا عملکرد فیلتر های قبل از خود را تکمیل کند.

فیلتر کربن بلاک دقیق تر از فیلتر کربن فعال گرانول عمل می کند،زیرا سطح تماسی که با آب ایجاد می کند بیشتر است.این فیلتر به عنوان اخرین فیلتر پیش تصفیه تصفیه مقدماتی آب را کامل می کند و از نظر کیفی آب را به درجه مطلوبی برای ورود به ممبران اماده می نماید.

در فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم سی سی ال از مرغوب ترین کربن بر پایه پوست نارگیل استفاده شده است که درجه کیفیت فود گرید را دارا می باشد.

طول عمر فیلتر کربن بلاک با توجه به عوامل مختلفی چون میزان مصرف آب،میزان آلاینده های موجود در آب و کیفیت فیلتر ها الیافی و کربن فعال گرانول تغییر پیدا می کند.اما به طور کلی بازه زمانی تعویض این فیلتر بین چهار ماه تا حداکثر شش ماه می باشد.

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم سی سی ال

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم سی سی ال

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط