فیلتر کربن بلاک لکس پیور lex pure

فیلتر کربن بلاک لکس پیور lex pure

فیلتر کربن بلاک لکس پیور یکی از انواع فیلترهای تصفیه آب خانگی است که در مرحله ی سوم ازدستگاه تصفیه آب قرار می گیرد. این فیلتر جزء فیلترهای پیش تصفیه است و تاثیر فراوانی در حذف مشتقات کلر، تری هالومتان ها، مواد شیمیایی و غیره دارد. در واقع این فیلتر برای تکمیل فرآیند مرحله ی قبل یعنی فیلتر کربن اکتیو گرانول قرار می گیرد.

فیلتر کربن بلاک لکس پیور یک محصول تایوانی است که از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است. این فیلتر از بلوک کربن جامد تهیه شده از پوسته نارگیل ساخته شده است و قدرت جذب بالاتری نسبت به فیلتر کربن اکتیو گرانول دارد. این فیلتر از منافذ بسیار ریزی تشکیل شده است که هنگام عبور آب از این فیلتر ذرات و آلاینده ها به این منافذ ریز می چسبند و از مولکول های آب جدا می شوند.

ابعاد فیلتر کربن بلاک لکس پیور (CTO Lexpure) استاندارد و به صورت کارتریجی است که علاوه بر دستگاه های تصفیه آب لکس پیور می توان در دستگاه های تصفیه آب خانگی دیگر نیز از آنها استفاده کرد.

فیلتر کربن بلاک را با نام فیلتر کربن جامد نیز می شناسند که از مخفف کلمه ی انگلیسی CTO بر روی فیلترها می توان آن را تشخیص داد. CTO به معنی کلر، طعم و بو (Chlorine، Taste & Odor) است.

مشخصات فنی :

  • وزن : 0.7 کیلوگرم
  • ابعاد : 10 اینچ (طول 7 سانتیمتر، عرض 7 سانتیمتر و ارتفاع 25 سانتیمتر)
  • قدرت جذب ناخالصی ها : 99 درصد
  • نوع کربن : کربن فعال تهیه شده از پوسته نارگیل
  • شرکت سازنده : کمپانی لکس پیور
فیلتر کربن بلاک لکس پیور lex pure

فیلتر کربن بلاک لکس پیور lex pure

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط