فیلتر کربن بلاک لونا واتر Luna Water

فیلتر کربن بلاک لونا واتر Luna Water :

فیلتر کربن بلاک لونا واتر یک فیلتر تشکیل شده از کربن فشرده ی پودری است که در مرحله سوم دستگاه تصفیه آب خانگی لونا واتر قرار می گیرد.

لونا واتر یک برند معروف است که توانسته دستگاه های تصفیه آب با کیفیت و مرغوب تولید کند و تاییدیه های جهانی را کسب نماید. محصول کشور تایوان می باشد.

فیلتر کربن بلاک لونا واتر جزء فیلترهای پیش تصفیه می باشد. که آب بعد از عبور از دو مرحله ی قبل وارد این فیلتر می شود. در واقع این فیلتر تکمیل کننده کار فیلترهای مرحله 1 و 2 می باشد و با توجه به اینکه کلر و مشتقات آن اثر مخربی بر روی دستگاه می گذارد این فیلتر را ایجاد کردند تا مواد مضر ، طعم و بوی نامطبوع آب و موادی که از مرحله قبل بجا ماندند را حذف کند.

کربن موجود در این فیلتر از پوسته نارگیل تهیه شده است که یکی از مرغوب ترین کربن اکتیوهای موجود در بازار می باشد.

کیفیت و قدرت جذب فیلترهای کربن به بالا بودن درصد کربن بستگی دارد که فیلتر کربن بلاک لونا واتر قدرت جذب بالایی دارد.

فیلتر کربن بلاک مانند دیگر فیلترها درون هوزینگی با ارتفاع استاندارد قرار گرفته و جهت احتیاط بیشتر روکشی از جنس پارچه یا توری برای عبور ذرات شکسته شده از فیلتر قرار دادند .

نحوه نگهداری از فیلتر کربن بلاک :

در برخی از دستگاه ها فیلتر الیافی 1 میکرون را جایگزین فیلتر کربن بلاک می کنند اما این فیلتر باتوجه به ساختاری که دارد به خوبی می تواند کلر موجود در آب را حذف کند .
نحوه نصب این فیلتر اهمیت چندانی ندارد اما پس از نصب باید بگذاریم 20 لیتر آب از دستگاه خارج شود که این آب قابل شرب نیست و می توان برای موارد دیگر از آن استفاده کرد . از این فیلتر نمی توان مجدد استفاده کرد و در زمان تعیین شده باید تعویض شود.

فیلتر کربن بلاک لونا واتر LUNA WATER

فیلتر کربن بلاک لونا واتر LUNA WATER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط