فیلتر کربن بلاک خطی و هوزینگی تصفیه آب

فیلتر کربن بلاک خطی و هوزینگی تصفیه آب

یکی از موثرترین فیلترهای مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی فیلتر کربن بلاک است. فیلتر کربن بلاک حاوی ذرات کربن پودری می باشد. ذرات کربن طی فرآیندهای خاصی فعال شده و قادر به حذف ناخالصی ها است.

به صورت دقیق تر فیلتر کربن بلاک می تواند کلر، تری هالومتان ها و استیک اسیدها، طعم و بو نامطبوع آب، رسوبات ریز، مواد شیمیایی آلی مانند آفت کش ها و حشره کش ها را حذف کند. آب ورودی به این فیلتر از بین ساختار متخلخل فیلتر کربن بلاک فشرده عبور داده می شود و فرآیند جداسازی مواد شیمیایی و جذب آن ها توسط ذرات کربن صورت می گیرد.

در دستگاه های تصفیه آب فیلترهای کربن بلاک معمولا به دو شکل مورد استفاده قرار می گیرند .فیلتر کربن بلاک هوزینگی و فیلتر کربن بلاک خطی

فیلتر کربن بلاک هوزینگی مانند بلوکی استوانه ای شکل است که معمولا پوششی از جنس کتان و یا توری بر روی آن قرار گرفته و آن را به طور کامل می پوشاند. فیلتر کربن بلاک هوزینگی خود به تنهایی قادر به تصفیه آب نمی باشد بلکه این فیلتر درون محفظه ای پلاستیکی به نام هوزینگ قرار می گیرد و آب ورودی به فیلتر در ابتدا وارد هوزینگ شده و سپس توسط کربن بلاک مورد تصفیه واقع می شود.

فیلتر کربن بلاک از نوع خطی که با عنوان فیلتر کربن بلاک اینلاین نیز خوانده می شود ساختاری یکپارچه دارد یعنی فیلتر کربن بلاک و محفظه فیلتر به صورت بلوکی جامد قالب گیری شده است و خود به تنهایی در مسیر آب قرار می گیرد.

هر دو نوع فیلتر کربن بلاک در صورت با کیفیت بودن قادر به تصفیه صحیح آب می باشند و تنها تفاوت آن ها در نحوه و طراحی ساخت آن ها است.

فیلتر کربن بلاک خطی و هوزینگی تصفیه آب

فیلتر کربن بلاک خطی و هوزینگی تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط