فیلتر کربن بلاک خانگی c.c.k مدل CTO-NEW2019

فیلتر کربن بلاک خانگی c.c.k مدل CTO-NEW2019

فیلتر کربن بلاک خانگی c.c.k مدلCTO-NEW2019  فیلتر مرحله سوم دستگاه های تصفیه آب خانگی است که در سیستم های اسمز معکوس معمولا قبل از فیلتر ممبران قرار می گیرد.

فیلتر کربن بلاک در واقع جزء آخرین فیلتر پیش تصفیه است که آب را از نظر کیفی برای ورود به ممبران آماده می کند.

این فیلتر تکمیل کننده فرآیند فیلتر کربن فعال گرانول می باشد و حاوی بلوک های کربن فعال شده است. بلوک های کربن سطح تماس بیشتری با آب ایجاد می کنند و با دقت بالاتری اقدام به حذف ناخالصی ها و ترکیبات شیمیایی آب می نماید.

این کربن ها از جنس پوسته نارگیل می باشند و کربن های تهیه شده بر پایه نارگیل جزء بهترین و با کیفیت ترین کربن های موجود در بازار به حساب می آیند.

پوسته مورد استفاده در فیلتر کربن بلاک خانگی c.c.k مدلCTO-NEW2019  ضد خش و مقاوم در برابر فشار و ترک خوردن است. این فیلتر با قطر اسلیم و با ارتفاع 10 اینچ درون انواع محفظه های خانگی قابل نصب و استفاده است و توان تصفیه 2500 گالن آب را دارد.

میزان مصرف آب، مدت زمان استفاده از فیلتر، کیفیت فیلترهای قبل از کربن بلاک، کیفیت آب ورودی و غیره از عوامل تاثیر گذار بر طول عمر فیلتر کربن بلاک هستند. اما در اغلب موارد فیلتر کربن بلاک تا حداکثر 9 ماه قابلیت نصب و استفاده دارد.

فیلتر کربن بلاک خانگی c.c.k مدلCTO-NEW2019  قادر است آب را با محدوده دمای 4-50 درجه سانتی گراد تصفیه نماید.

علاوه بر این استفاده از متریال درجه یک و مواد با کیفیت سبب شده تا این فیلتر از نظر کیفی بسیار قابل قبول باشد. طراحی این فیلتر نیز بسیار به روز و مناسب است و با سایر فیلترهای کربن بلاک سی سی کی تفاوت دارد.

فیلتر کربن بلاک خانگی c.c.k مدل CTO-NEW2019

فیلتر کربن بلاک خانگی c.c.k مدل CTO-NEW2019

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط