فیلتر کربن بلاک خانگی c.c.k مدل CTO-10

فیلتر کربن بلاک خانگی c.c.k مدل CTO-10

سومین فیلتر در دستگاه تصفیه آب خانگی با عنوان فیلتر کربن بلاک یا فیلتر CTO شناخته می شود.CTO  مخفف کلمه های  Chlorine،Taste  و  Odorاست که به ترتیب به معنای کلر، طعم و بو می باشد.

در واقع فیلتر CTO قابلیت این را دارد که کلر، طعم و بو نامطبوع آب را از بین ببرد. البته فیلتر کربن بلاک علاوه بر موارد ذکر شده قادر به حذف سایر آلاینده های شیمیایی چون تری هالومتان ها، استیک اسیدها و غیره است.

فیلتر کربن بلاک خانگی C.C.K مدل CTO-10  یکی از انواع فیلترهای کربنی است که در سومین مرحله از دستگاه تصفیه آب خانگی قرار می گیرد. کربن موجود در این فیلتر به شکل بلوکی متخلخل در آمده است و به دلیل سطح تماس بالایی که با آب دارد می تواند با قدرت بالا آلاینده های شیمیایی درون آب را جدا کند و با نیروی جذب بالا در خود نگه دارد.

طراحی این فیلتر به صورت کارتریجی است. یعنی فیلتر درون محفظه تصفیه آب خانگی قرار می گیرد. کربن این فیلتر از جنس پوسته نارگیل ساخته شده است و علاوه بر اینکه قدرت جاذب بالایی دارد بلکه هیچ گونه خطری برای سلامتی انسان ندارد.

این فیلتر می تواند آب ورودی را با دمای 4-50 درجه سانتی گراد تحمل نماید و فشار آب ورودی به این فیلتر نیز می تواند حدود 10-40 psi  باشد.

فیلتر کربن بلاک خانگی سی سی کی مدلCTO-10  یکی از مناسب ترین فیلترهای پیش تصفیه می باشد و به دلیل کارایی بالایی که دارد می تواند آب را با درجه بسیار قابل قبولی از کیفیت برای ورود به فیلتر ممبران آماده کند.

طول عمر فیلتر کربن بلاک را عوامل متعددی تعیین می کند. اما در اغلب موارد می توان از این فیلتر تا حداکثر 9 ماه استفاده کرد.

فیلتر کربن بلاک خانگی C.C.K مدل CTO-10

فیلتر کربن بلاک خانگی C.C.K مدل CTO-10

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط