فیلتر کربن بلاک خانگی کلییر واتر هوزینگی

فیلتر کربن بلاک خانگی کلییر واتر هوزینگی

یکی از ملزومات تولید آب سالم و با کیفیت از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس، به کارگیری از فیلترهای تصفیه با کیفیت و اورجینال است.

عدم کیفیت هر فیلتر در دستگاه تصفیه آب می تواند منجر به افت کیفیت آب شود و حتی عملکرد سایر فیلترها را با اختلال مواجه کند.

فیلتر کربن بلاک خانگی کلییر واتر هوزینگی یکی از فیلترهای پرکاربرد و اصلی در دستگاه های تصفیه آب RO است و به عنوان فیلتر سوم دستگاه درون انواع هوزینگ های مات خانگی نصب می شود.

بر روی بدنه این فیلتر عبارت made in Taiwan درج شده است و نشان برتر از سازمان های جهانی SGS، FDA، NSF، WQA و CE نشان از اصالت و کیفیت بالای این فیلتر می دهد.

این فیلتر در سومین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس عموما پس از فیلتر کربن فعال گرانول و قبل از ممبران قرار می گیرد و وظیفه دارد تا عملکرد فیلترهای قبل از خود را تکمیل کند.

در واقع اگر ذرات معلق به جامانده از فیلتر الیافی یا ذرات ریز کربن فعال پودری وارد این فیلتر شوند گرفتار شده و به واسطه وجود بلوک های کربن تمامی ناخالصی های موجود در آب به جامانده از فیلتر کربن فعال گرانول به خصوص کلر حذف می شود.

این فیلتر توان تصفیه 2500 گالن آب ورودی را دارد و دقت فیلتراسیون آن از دانه های کربن فعال گرانول بالاتر است.

میزان ظرفیت فیلتر نقش مهمی در طول عمر آن دارد اما به صورت کلی تعویض فیلترهای شماره 1 و 2 در دستگاه، مدت زمان استفاده و کیفیت آب ورودی در تعیین طول عمر فیلتر کربن بلاک نقش دارند.

به صورت کلی فیلتر کربن بلاک خانگی کلییر واتر هوزینگی بهتر است هر نه ماه یک بار تعویض شود تا ممبران دچار اختلال نشود.

فیلتر کربن بلاک خانگی کلییر واتر هوزینگی

فیلتر کربن بلاک خانگی کلییر واتر هوزینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط