فیلتر کربن بلاک خانگی وان تک هوزینگی

فیلتر کربن بلاک خانگی وان تک هوزینگی

فیلتر کربن بلاک در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس نقش بسیار مهمی دارد و باید در بهترین نوع انتخاب شود و در زمان مشخص تعویض شود تا فیلتر ممبران با مشکل مواجه نشود.

این فیلتر وظیفه دارد عملکرد فیلترهای پیش تصفیه قبل از خود را تکمیل کند و پیش تصفیه مقدماتی آب را انجام دهد.

فیلتر کربن بلاک خانگی وان تک هوزینگی محصولی از کشور تایوان است و جزء یکی از بهترین و مرغوب ترین فیلترهای پیش تصفیه به حساب می آید.

این فیلتر متشکل از بلوک کربن یک تکه و فشرده ای است که اطراف آن را جداره ای بسیار مقاوم با منافذی ریز پوشانده است.

کربن به کار برده شده در این فیلتر از پوسته نارگیل تهیه شده است و طی فرآیندهای خاص شیمیایی و فیزیکی فعال شده است و خاصیت جاذب بسیار بالایی پیدا کرده است.

به دلیل اینکه بلوک کربن اکتیو سطح تماس بیشتری را با آب ایجاد می کند، دقت بالاتری در به دام انداختن آلاینده های شیمیایی دارد و انواع مواد شیمیایی به خصوص کلر را کاملا از آب حذف می کند.

جداره این فیلتر نیز به این دلیل دارای منافذی ریزی است که دانه های ریز کربن فعال گرانول فیلتر شماره 2 وارد فیلتر ممبران نشوند.

فیلتر کربن بلاک خانگی وان تک هوزینگی توان تصفیه 2500 گالن آب را دارد، اما از آنجایی که با تصفیه آب منافذ و میکرو تخلخل های کربن فعال پر می شوند.

این فیلتر معمولا پس از شش الی نه ماه کارایی خود را از دست می دهد و باید تعویض شود. تعویض به موقع این فیلتر نقش موثری در بهبود عملکرد ممبران دارد و باید به موقع تعویض شود.

فیلتر کربن بلاک خانگی وان تک هوزینگی

فیلتر کربن بلاک خانگی وان تک هوزینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط