فیلتر کربن بلاک خانگی واتر لو (WATER LAV) هوزینگی

فیلتر کربن بلاک خانگی واتر لو (WATER LAV) هوزینگی

فیلتر کربن بلاک سومین فیلتر یا آخرین فیلتر پیش تصفیه در دستگاه های تصفیه آب خانگی است که معمولا پس از فیلتر کربن فعال گرانول و قبل از ممبران قرار می گیرد.

این فیلتر وظیفه دارد عملکرد فیلترهای پیش تصفیه قبل از خود را تکمیل کند و آب را به لحاظ کیفی برای ورود به ممبران آماده کند.

بنابراین انتخاب بهترین نوع فیلتر کربن بلاک می تواند تاثیر بسزایی در افزایش بهره وری و راندمان ممبران داشته باشد.

فیلتر کربن بلاک خانگی واتر لو (WATER LAV) هوزینگی یکی از انواع مرغوب فیلترهای پیش تصفیه است که می توان با اطمینان خاطر از آن در دستگاه استفاده کرد.

این فیلتر به صورت هوزینگی طراحی شده است، در واقع بلوک کربن یک تکه و فشرده ای درون جداره ای توری مانند قرار گرفته است و این جداره برای نصب و راه اندازی در دستگاه نیاز به هوزینگ خانگی یا محفظه دارد.

ساختار استاندارد و ابعاد متناسب این فیلتر باعث شده تا بتوان از آن در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

نصب و راه اندازی این فیلتر در هوزینگ بهتر است توسط کارشناس انجام شود، زیرا عدم نصب صحیح هوزینگ ها می تواند راندمان دستگاه را به هم بریزد.

کربن به کار برده شده در فیلتر کربن بلاک خانگی واتر لو(WATER LAV) هوزینگی از مواد اولیه گیاهی ساخته شده است و کاملا با سلامت انسان سازگاری دارد.

این کربن هیچ گونه ماده شیمیایی و مضری را از خود آزاد نمی کند و قدرت جاذب بالایی در به دام انداختن آلاینده های شیمیایی به جامانده از فیلتر شماره 2 مانند کلر و طعم و مزه نامطبوع آب دارد.

فیلتر کربن بلاک خانگی واتر لو (WATER LAV) هوزینگی

فیلتر کربن بلاک خانگی واتر لو (WATER LAV) هوزینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط