فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی مجیک استار

فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی مجیک استار

فیلتر کربن بلاک سومین فیلتر پیش تصفیه است که عموما قبل از ممبران نصب می شود و وظیفه دارد تصفیه مقدماتی آب را تکمیل کرده و برای ورود به ممبران آماده کند.

این فیلتر جایگاه بسیار مهمی دارد و بهتر است مرغوب ترین نوع آن انتخاب شود و در زمان های مقرر تعویض شوند.

فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی مجیک استار محصولی از کشور تایوان است و یکی از فیلتر های کربنی بسیار مرغوب است که مصرف کننده می تواند با اطمینان خاطر از کیفیت و کارایی آن از فیلتر استفاده کند.

این فیلتر شامل یک بلوک کربن فعال می باشد که ساختاری بسیار متخلخل دارد و منافذی بسیار ریز در حد میکرون درون آن به وجود آمده است.

اطراف بلوک کربن را جداره ای زرد زنگ پوشانده است که دارای منافذی بسیار ریز است و از عبور ذرات معلق و دانه های ریز کربن فعال که ممکن است از مرحله دوم وارد فیلتر شده باشد جلوگیری می کند.

از آنجایی که سطح تماس فیلتر کربن بلاک نسبت به دانه های کربن فعال گرانول با آب بیشتر است.

دقت بالاتری دارد و کلیه مواد شیمیایی را که از فیلتر مرحله دوم عبور کرده است را به خود جذب می کند.

به طور کلی فیلتر کربن بلاک وظیفه دارد عملکرد دو فیلتر قبل از خود را تکمیل کند و آب را به لحاظ کیفی برای ورود به ممبران آماده کند.

از آنجایی که ممبران نسبت به کلر و ذرات معلق بسیار حساس است، استفاده از فیلتر های پیش تصفیه اصل و مرغوب بسیار حائز اهمیت است.

فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی مجیک استار توان تصفیه 2500 گالن آب را دارد و نهایتا هر نه ماه یک بار باید تعویض شود.

این فیلتر همچنین به لحاظ کیفی مورد تایید سازمان بهداشت جهانی WQA قرار گرفته است.

فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی مجیک استار

فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی مجیک استار

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط