فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی تک

فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی تک

فیلتر کربن بلاک سومین فیلتر اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است که به عنوان آخرین فیلتر پیش تصفیه، تصفیه مقدماتی آب را تکمیل می کند و آب را برای ورود به ممبران آماده می کند.

این فیلتر وظیفه تکمیل کردن عملکرد فیلترهای کربن فعال گرانول و الیافی را دارد و عملکرد آن نقش بسیار مهمی در طول عمر فیلتر ممبران دارد.

فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی تک یکی از نمونه های بسیار با کیفیت است که می توان از آن در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس استفاده کرد.

البته دقت داشته باشید این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است و وجود محفظه یا هوزینگ خانگی برای نصب و راه اندازی آن در فیلتر ضرورت دارد.

این فیلتر متشکل از بلوک کربن فعال با ساختاری بسیار متخلخل است و اطراف آن را کارتریجی بسیار مقاوم پوشانده است، این کارتریج خود دارای منافذی بسیار ریز است .

از عبور مواد معلق به فیلتر ممبران جلوگیری می کند، بلوک کربن همچنین به دلیل سطح تماس گسترده تری که با آب ایجاد می کند.

دقت بالاتری در حذف کلر و مواد شیمیایی دارد و بیشترین درصد مواد شیمیایی با عبور آب از این فیلتر انجام می شود.

جنس کربن به کار برده شده در این فیلتر از پوسته نارگیل است و هیچ گونه اثر منفی بر سلامت انسان ندارد.

بلکه به دلیل به کارگیری از مواد اولیه درجه یک می تواند کیفیت آب را بسیار ارتقاء دهد.

فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی تک محصولی از کشور تایوان است و به دلیل رعایت نکات ایمنی و بهداشتی در ساخت موفق به اخذ گواهینامه بین المللی از استاندارد جهانی WQA شده است.

طول عمر فیلتر کربن بلاک محدود است و حداکثر مدت زمانی که می توان به صورت مفید از فیلتر استفاده کرد تا نه ماه است.

فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی تک

فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط