فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی ایزی ول

فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی ایزی ول
فیلتر کربن بلاک یکی از مهم ترین فیلترها در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است که باید در انتخاب و جایگزینی آن بسیار دقت شود. از انجایی که آب خروجی از این فیلتر در نهایت پس از عبور از پمپ به ممبران وارد می شود، لازم است کیفیت بالایی داشته باشد تا آب کاملا برای ورود به فیلتر اصلی دستگاه آماده شود.
فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی ایزی ول یکی از فیلترهای پیش تصفیه بسیار با کیفیت است که می توان از آن در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس در مرحله سوم و یا در پیش تصفیه های خانگی و دستگاه هی تصفیه آب فیلتراسیون استفاده کرد. این فیلتر به صورت هوزینگی طراحی شده است. در واقع خود فیلتر شامل کارتریجی می باشد که با بلوک کربن پر شده است و این کارتریج برای تصفیه آب باید درون محفظه ای با عنوان هوزینگ قرار بگیرد.
این فیلتر با طول 10 اینچ و با قطر 2.5 اینچ درون انواع هوزینگ های مات خانگی قابلیت نصب و استفاده دارد. بدنه این فیلتر دارای منافذ ریزی می باشد که از عبور دانه های ریز کربن فعال گرانول و یا هر ذره معلق دیگری جلوگیری می کند. کربن به کار برده شده در فیلتر کربن بلاک به صورت یک تکه و فشرده ساخته شده است و به همین دلیل سطح تماس بیشتری با آب ایجاد می کند. در واقع این ساختار باعث شده تا بلوک کربن دقت بیشتری در حذف آلاینده ها به خصوص کلر داشته باشد.
به صورت کلی فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی ایزی ول به جهت تکمیل عملکرد فیلترهای شماره 1 و 2 دستگاه تصفیه آب به کار برده می شود و نهایتا تا نه ماه می توان به صورت مفید از آن استفاده کرد.

فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی ایزی ول

فیلتر کربن بلاک خانگی هوزینگی ایزی ول

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط