فیلتر کربن بلاک خانگی سافت واتر مدل SILVER

فیلتر کربن بلاک خانگی سافت واتر مدل SILVER

CTO یا فیلتر کربن بلاک در سومین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس قرار می گیرد و به دلیل اینکه قبل از ممبران قرار دارد و آب خروجی از آن مستقیما وارد ممبران می شود، استفاده از بهترین نوع آن بسیار مهم است.

فیلتر کربن بلاک خانگی سافت واتر مدل SILVER یکی از برترین نمونه های فلیتر کربن بلاک تایوانی است.

سافت واتر (soft water) به عنوان کمپانی سازنده این فیلتر در سراسر جهان از اعتبار و شهرت بهره مند است و محصولات آن مورد تایید نهادهای بین المللی مختلف قرار گرفته است.

این فیلتر از نظر کارکرد و نوع کربن های مورد استفاده همانند سایر فیلترهای کربن بلاک عمل می کند، اما از نظر ظاهری متفاوت تر از سایر فیلترها است و دارای بدنه ای نقره پوش شده و به رنگ نقره ای است.

این فیلتر دارای بدنه ای از جنس پلاستیک با گرید غذایی است که منافذی بسیار ریز بر روی آن به وجود آمده است.

در واقع وجود این منافذ باعث می شود تا ذرات کربن فعال گرانول که ممکن است از مرحله دوم وارد شده باشند پشت فیلتر گرفتار شوند.

و همچنین بلوک های کربن به کار برده شده درون فیلتر با دقت، قدرت و ظرفیت بالاتر، کلیه املاح شیمیایی در آب به خصوص کلر را حذف می کند.

به صورت کلی فیلتر کربن بلاک آب را برای ورود به ممبران آماده می کند و با حذف ذرات معلق و کلر طول عمر ممبران را با عدم برخورد به این ذرات مخرب افزایش می دهد.

فیلتر کربن بلاک خانگی سافت واتر مدل SILVER به دلیل رعایت تمامی استانداردها و نکات بهداشتی و ایمنی موفق به اخذ گواهینامه بین المللی از سازمان های CE، WQA و SGS شده است.

فیلتر کربن بلاک خانگی سافت واتر مدل SILVER

فیلتر کربن بلاک خانگی سافت واتر مدل SILVER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط