فیلتر کربن بلاک خانگی زینود مدل XCTO-10

فیلتر کربن بلاک خانگی زینود مدل XCTO-10

فیلتر کربن بلاک سومین فیلتر تصفیه آب است که در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس نقش بسیار مهمی در تصفیه آب دارد و قبل از ممبران نصب می شود.

این فیلتر وظیفه دارد عملکرد فیلتر کربن فعال گرانول و فیلتر الیافی را تکمیل کند و آب را به لحاظ کیفی برای ورود به ممبران آماده کند.

فیلتر کربن بلاک خانگی زینود مدلXCTO-10 یکی از فیلترهای تصفیه آب خانگی بسیار مرغوب است که از آن به عنوان فیلتر مرحله سوم و قبل از ممبران استفاده می کنند.

این فیلتر نقش پررنگی در تصفیه شیمیایی آب بر عهده دارد و به دلیل سطح تماس بیشتری که با آب ایجاد می کند دقت بالاتری در حذف آلاینده های شیمیایی نسبت به فیلتر کربن فعال گرانول دارد.

فیلتر کربن بلاک حاوی بلوک کربن است که ساختاری بسیار متخلخل دارد و با قدرت جاذب بالا کلیه آلاینده های به جا مانده از فیلتر کربن فعال گرانوال را جذب می کند.

کربن به کار برده شده در این فیلتر از جنس مواد گیاهی است و به همین دلیل با سلامت انسان کاملا سازگار است و هیچ گونه عوارضی ندارد.

علاوه بر این فیلتر کربن بلاک خانگی زینود مدل XCTO-10 دارای بدنه ای است که منافذی بسیار ریز بر روی آن ایجاد شده است.

این منافذ مانع از عبور ذرات کربن فعال پودری و سایر املاح معلق موجود در آب می شود.

فیلتر کربن بلاک توان تصفیه حجم محدودی از آب را دارد و پس از آن به علت اشباع شدن منافذ کربن ظرفیت خود را از دست داده و باید تعویض شود.

بازه زمانی تعویض فیلتر کربن بلاک بین شش الی نه ماه بسته به عوامل مختلفی متغیر است.

فیلتر کربن بلاک خانگی زینود مدل XCTO-10

فیلتر کربن بلاک خانگی زینود مدل XCTO-10

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط