فیلتر کربن بلاک خانگی جوی واتر joy water

فیلتر کربن بلاک خانگی جوی واتر joy water

فیلتر کربن بلاک خانگی جوی واتر (joy water) از فیلترهای کارتریجی است که قابلیت نصب و استفاده در انواع هوزینگ های استاندارد 10 اینچ اسلیم خانگی را دارد. در واقع طراحی استاندارد این فیلتر این امکان را می دهد که بتوان از آن در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

فیلتر کربن بلاک خانگی جوی واتر به عنوان فیلتر مرحله سوم نقش مهمی در کیفیت آب ورودی به ممبران دارد.

درون این فیلتر بلوک کربن فعال شده قرار گرفته است و به دلیل سطح تماس بالایی که با آب ورودی دارد می تواند تمامی ناخالصی ها و مواد شیمیایی به جا مانده از فیلترهای قبل از خود یعنی فیلتر الیافی و فیلتر کربن اکتیو گرانول را حذف کند.

این فیلتر با جذب اولیه مواد شیمیایی چون تری هالومتان ها، استیک اسیدها و طعم، بو و مزه نامطبوع آب را از بین می برد و با تکمیل عملکرد فیلترهای قبل از خود درجه کیفیت آب ورودی به فیلتر اصلی را بالا می برد.

کربن درون این فیلتر بر پایه مواد گیاهی ساخته شده است و طی فرآیندهای شیمیایی خاص فعال شده است. جذب ذرات و ناخالصی های شیمیایی درون آب تا جایی ادامه دارد که ظرفیت کربن تکمیل نشده باشد.

این فیلتر قابلیت تصفیه 2500 گالن آب را دارد و پس از آن اشباع می شود. اشباع شدن کربن در نهایت منجر به از دست رفتن قدرت جذب آن شده و فیلتر کارایی خود را از دست می دهد.

زمان تعویض این فیلتر علاوه بر میزان ظرفیت تصفیه آب به کیفیت آب ورودی نیز بستگی دارد. اما در اغلب موارد از فیلتر کربن بلاک می توان تا 9 ماه استفاده کرد.

تمامی مواد اولیه به کار برده شده در ساخت بدنه این فیلتر از مواد درجه یک تهیه شده است به همین علت می توان با اطمینان خاطر از آن استفاده کرد.

فیلتر کربن بلاک خانگی جوی واتر joy water

فیلتر کربن بلاک خانگی جوی واتر joy water

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط