فیلتر کربن بلاک خانگی ان وی (ENVY) هوزینگی

فیلتر کربن بلاک خانگی ان وی (ENVY) هوزینگی

فیلترهای تصفیه آب خانگی از مهم ترین فاکتورهای تعیین کننده کیفیت آب خروجی از دستگاه هستند و استفاده از نوع اصل و مرغوب آنها می تواند به بالاتر بردن راندمان سیستم و ارتقاء کیفیت آب خروجی از دستگاه منجر شود.

بنابراین هنگام خرید فیلترها به کیفیت و مواد اولیه به کار برده شده در ساخت فیلتر به خصوص فیلترهای کربنی دقت داشته باشید.

فیلتر کربن بلاک خانگی ان وی (ENVY) هوزینگی یکی از فیلترهای بسیار با کیفیت و ساخت کشور تایوان است، این فیلتر به لحاظ بهداشتی و ایمنی کاملا تایید شده است .

می توان با اطمینان خاطر از آن در دستگاه استفاده کرد. علاوه بر این، این فیلتر موفق به دریافت گواهینامه بین المللی از سازمان های WQA،NSF و SGS شده است.

فیلتر کربن بلاک وظیفه دارد عملکرد فیلترهای قبل از خود یعنی الیافی و به خصوص فیلتر کربن فعال گرانول را تکمیل کند.

این فیلتر دارای کارتریجی است که بر روی آن منافذی بسیار ریز وجود دارد و مانع از عبور ذرات معلق به خصوص دانه های ریز کربن فعال گرانول می شود.

علاوه بر این به دلیل سطح تماس بیشتری که بلوک کربن با آب نسبت به دانه های کربن فعال گرانول ایجاد می کند، دقت بالاتری در حذف مواد شیمیایی به خصوص کلر دارد.

کربن به کار برده شده در این فیلتر از مواد اولیه بر پایه گیاهی ساخته شده است و قدرت جاذب بسیار بالایی در به دام انداختن آلاینده های شیمیایی دارد.

این کربن دارای منافذی بسیار ریز است و پس از شروع تصفیه آب و با جذب آلاینده ها کم کم این منافذ پر می شوند و فیلتر اشباع می شود.

در این صورت باید فیلتر را تعویض کنید تا فرآیند تصفیه آب با اختلال مواجه نشود.

فیلتر کربن بلاک خانگی ان وی (ENVY) هوزینگی

فیلتر کربن بلاک خانگی ان وی (ENVY) هوزینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط