فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا فلو هوزینگی

فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا فلو هوزینگی

فیلتر کربن بلاک به عنوان سومین فیلتر پیش تصفیه در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس قرار دارد و عملکرد آن تاثیر بسزایی در عملکرد ممبران و طول عمر آن دارد.

به همین دلیل استفاده از مرغوب ترین فیلترهای کربن بلاک به خصوص در سیستم های اسمز معکوس بسیار مهم است.

فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا فلو هوزینگی محصولی از کشور تایوان است و جزء فیلترهای تصفیه آب مرغوب و با کیفیت به حساب می آید.

در واقع نشان سازمان های جهانی NSF و WQA به عنوان تضمینی بسیار قابل قبول این اطمینان را برای مصرف کننده به وجود می آورند.

که فیلتر مورد استفاده کاملا بهداشتی است و کلیه استانداردهای لازم را جهت تماس با مواد آشامیدنی و خوراکی دارد.

کربن به کار رفته در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل تهیه شده است و به شکل بلوک های کربن با ساختاری بسیار متخلخل و با منافذی بسیار ریز بر روی بدنه بلوک های کربن به وجود آمده است.

به دلیل اینکه بلوک های کربن دقت بیشتری در تصفیه آب دارند و نسبت به ذرات کربن فعال گرانول سطح تماس بیشتری با آب ایجاد می کنند، از این فیلتر به عنوان تکمیل کننده فیلترهای پیش تصفیه به کار برده می شود.

کارتریج به کار برده شده در این فیلتر نیز دارای منافذی بسیار ریز است که از عبور احتمالی ذرات کربن فعال گرانول و یا ذرات معلق عبوری از اولین فیلتر دستگاه جلوگیری می کند.

فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا فلو هوزینگی ظرفیت تصفیه 2500 گالن آب را دارد، پس از آن به دلیل پر شدن سطوح داخلی و منافذ کربن، فیلتر خاصیت خود را از دست می دهد و باید تعویض شود.

فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا فلو هوزینگی

فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا فلو هوزینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط