فیلتر کربن بلاک تصفیه اب خانگی سول آکوا

فیلتر کربن بلاک تصفیه اب خانگی سول آکوا

فیلتر کربن بلاک یکی از فیلترهای مهم پیش تصفیه است که قبل از فیلتر ممبران قرار می گیرد و نقش مهمی در کیفیت آب ورودی به ممبران و عملکرد آن دارد.

بنابراین در انتخاب این فیلتر باید بسیار توجه داشته باشید و سعی بر انتخاب نوع با کیفیت و مرغوب و البته اورجینال آن داشته باشید.

فیلتر کربن بلاک خانگی سول آکوا از فیلترهای تصفیه آب تایوانی است که کیفیت بسیار بالایی دارد و از نظر بهداشت و سلامت کاملا تضمین شده است و مورد تایید نهاد بین المللیWQA قرار گرفته است.

عبارت made in Taiwan نیز بر روی بدنه این فیلتر درج شده است و بهتر است هنگام خرید به این نشانه از فیلتر توجه داشته باشید.

در این فیلتر کربن فعال به صورت بلوکی جامد در آمده است که ساختاری بسیار متخلخل دارد، این فیلتر با دقت بالاتری نسبت به فیلتر کربن فعال گرانول ناخالصی های به جامانده از فیلتر شماره 2 را کاملا جذب می کند.

زیرا سطح تماسی که با آب ایجاد می کند بیشتر از سطح تماسی است که دانه های ریز کربن فعال گرانول با آب ایجاد می کنند.

این فیلتر به صورت هوزینگی طراحی شده است و برای انجام عمل فیلتراسیون نیاز به یک محفظه نگهدارنده دارد.

فیلتر کربن بلاک خانگی سول آکوا ظرفیت تصفیه 2500 گالن آب را دارد و عموما پس از تصفیه این حجم از آب و پس از گذشت شش ماه الی نه ماه نیاز به تعویض پیدا می کند.

با توجه به موقعیت حساس این فیلتر، تعویض به موقع آن بسیار مهم است و باید در زمان مشخص و معین تعویض شود.

این فیلتر قدرت بالایی در برابر فشار آب دارد و می توان آب را با حداکثر فشار 125 psi و حداکثر دمای 100 درجه فارنهایت تصفیه کند.

فیلتر کربن بلاک تصفیه اب خانگی سول آکوا

فیلتر کربن بلاک تصفیه اب خانگی سول آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط