فیلتر کربن بلاک تصفیه آب خانگی آکوا لاین

فیلتر کربن بلاک تصفیه آب خانگی آکوا لاین

فیلترهای پیش تصفیه بخش مهمی از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس را شامل می شوند.

استفاده از نوع با کیفیت و مرغوب آنها و تعویض به موقع این فیلترها نقش مهمی در عملکرد فیلتر ممبران دارد و می تواند ظرفیت آبدهی دستگاه و کیفیت آب خروجی را نیز ارتقاء دهد.

فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا لاین می تواند به عنوان سومین یا آخرین فیلتر پیش تصفیه دستگاه مورد استفاده قرار بگیرد.

این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است و کارتریج آن به گونه ای ساخته شده است که قابلیت نصب در انواع محفظه یا هوزینگ های استاندارد خانگی را دارد.

درون کارتریج فیلتر کربن بلاک بلوک های کربنی قرار گرفته اند که ساختاری بسیار متخلخل با منافذ ریز و درشت دارند و به دلیل سطح تماس بیشتری که نسبت به فیلتر کربن فعال گرانول با آب دارند.

دقت بسیار بالایی در حذف ماده مخرب کلر و سایر مواد شیمیایی نظیر تری هالومتان ها، استیک اسیدها و طیف گسترده ای از مواد شیمیایی مختلف نیز دارند.

در ساخت این فیلتر کلیه الزامات و نکات ایمنی و بهداشتی رعایت شده است، برای اطمینان از اصالت و اورجینال بودن این فیلتر می توانید هنگام خرید به درج عبارت made in Taiwan بر روی بدنه آن دقت داشته باشید.

فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا لاین ظرفیت محدودی در مصرف آب دارد و قادر به تصفیه 2500 گالن آب می باشد.

به صورت کلی استفاده از این فیلتر محدودیت دارد و حداکثر پس از نه ماه باید تعویض شود.

از آنجایی که آب ورودی به این فیلتر مستقیما وارد ممبران می شود، تعویض به موقع آن بسیار مهم است.

فیلتر کربن بلاک تصفیه آب خانگی آکوا لاین

فیلتر کربن بلاک تصفیه آب خانگی آکوا لاین

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط