فیلتر کربن بلاک اینلاین نایس واتر

فیلتر کربن بلاک اینلاین نایس واتر

فیلتر کربن بلاک اینلاین نایس واتر (nice water) در دستگاه های تصفیه آبی که فیلترهای پیش تصفیه به صورت خطی یا اینلاین ارائه داده شده اند مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از بهترین و باکیفیت ترین فیلترهای کربن موجود در بازار از نوع اینلاین است.

این فیلتر ساخت کمپانی نایس واتر و کشور تایوان است و تاییدیه استانداردهای جهانی WQA، NSF و FDA به عنوان رزومه ای بسیار موفق و البته قابل اطمینان برای این فیلتر به ثبت رسیده است.

فیلتر کربن بلاک فیلتری است که وظیفه دارد تا با دقت بالا انواع آلاینده های شیمیایی به جا مانده از فیلتر کربن فعال گرانول را حذف کند. از آنجایی که فیلتر کربن بلاک قبل از فیلتر اصلی دستگاه یعنی ممبران قرار می گیرد، پس انتخاب نوع با کیفیت آن در افزایش طول عمر ممبران بسیار موثر است.

فیلتر کربن بلاک خانگی اینلاین نایس واتر قادر است تا 2500 گالن آب را تصفیه کند. پس از آن بلوک کربن درون فیلتر اشباع می شود یعنی منافذ ایجاد شده بر روی کربن ظرفیت خود را در جذب مواد شیمیایی از دست می دهند.

بنابراین تعویض به موقع این فیلتر پس از تصفیه 2500 گالن آب و یا پس از گذشت حدودا 9 ماه ضروری است. از آنجایی که این فیلتر آب را برای ورود به ممبران آماده می کند، تعویض به موقع آن بسیار مهم است.

بدنه این فیلتر از جنس پلاستیک پلی پروپیلن با گرید غذایی ساخته شده است، بنابراین از نظر بهداشتی بسیار قابل اطمینان است. بدنه این فیلتر همچنین مقاومت بالایی در برابر فشار آب دارد و می تواند آب را با حداکثر فشار 100 psi تحمل کند.

علاوه بر این فیلتر کربن بلاک اینلاین خانگی نایس واتر قادر است آب را با دمای 100 درجه فارنهایت تصفیه سازد و انواع آلاینده های شیمیایی درون آب را نظیر استیک اسیدها، تری هالومتان ها، کلر و مشتقات کلر را از بین ببرد.

فیلتر کربن بلاک اینلاین نایس واتر

فیلتر کربن بلاک اینلاین نایس واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱         

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط