فیلتر کربن بلاک آکوا کلییر Aqua clear CTO

فیلتر کربن بلاک آکوا کلییر Aqua clear CTO

فیلتر کربن بلاک آکوا کلییر (Aqua clear CTO) یکی از فیلترهای مهم در دستگاه های تصفیه آب خانگی است که در مرحله ی سوم قرار دارد و جزء فیلترهای پیش تصفیه است.

این فیلتر با طراحی استانداردی که دارد علاوه بر دستگاه های تصفیه آب آکوا کلییر بر روی دستگاه های تصفیه آب با برندهای دیگر نیز قابل نصب است.

وظیفه ی فیلتر کربن بلاک آکوا کلییر حذف رنگ، بو و مزه ی نامطبوع آب، ذرات فیزیکی، بخشی از کلر و مواد شیمیایی است.

کربن مورد استفاده در این فیلتر بر پایه ی مواد گیاهی و درجه کیفی فود گرید (Food grade) است و از کیفیت بالایی برخوردار است.

در واقع این فیلتر از بلوک های کربن جامد تهیه شده از پوسته نارگیل با منافذ ریز تولید شده است که آب با عبور از این کربن تمام آلاینده ها و املاح خود را از دست می دهد.

فیلتر کربن بلاک برای تکمیل فرآیند مرحله ی دوم یعنی فیلتر کربن اکتیو گرانول قرار داده می شود.

بر روی بلوک های کربن این فیلتر دو لایه پوسته سفید رنگی از جنس پلی پروپیلن کشیده شده است تا از خروج کربن ها از فیلتر جلوگیری شود.

برند آکوا کلییر (aqua clear) یک کمپانی تایوانی است که به تولید انواع دستگاه های تصفیه آب ، قطعات و فیلترهای تصفیه آب پرداخته است. تمام دستگاه ها و قطعات این کمپانی بسیار با کیفیت هستند و دارای استانداردهای لازم از جمله NSF و WQA می باشند.

نوع این فیلتر هوزینگی است و باید درون محفظه ای قرار گیرد تا بتواند آب را با فشار لازم تصفیه نماید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا عرضه کننده انواع دستگاه های تصفیه آب تایوانی با قطعات و فیلترهای اصل و اورجینال است. این شرکت توسط متخصص فنی آماده خدمت رسانی در هر زمینه ای از جمله تعویض فیلتر، نصب و جابه جایی است.

فیلتر کربن بلاک آکوا کلییر Aqua clear CTO

فیلتر کربن بلاک آکوا کلییر Aqua clear CTO

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط