فیلتر کربن بلاک آنتی باکتریال خانگی اطلس فیلتری

فیلتر کربن بلاک آنتی باکتریال خانگی اطلس فیلتری

فیلتر کربن بلاک مهم ترین فیلتر پیش تصفیه است که از آن در سومین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی برای تکمیل عملکرد فیلترهای شماره ۱ و ۲ استفاده می کنند. این فیلتر تاثیر بسزایی در تعیین طول عمر ممبران دارد و باید با دقت انتخاب شود.

فیلتر کربن بلاک خانگی اطلس فیلتری آنتی باکتریال یکی از فیلترهای تصفیه بسیار مرغوب است که می توان از آن در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس استفاده کرد.

این فیلتر طراحی استاندارد و به روزی دارد و می توان از آن در انواع محفظه های مات خانگی استفاده کرد. این فیلتر شامل بلوک کربن با ساختاری بسیار متخلخل است و اطراف آن با استفاده از جداره ای که دارای منافذ ریز است پوشانده شده است.

از ویژگی های قابل توجه و خاص این فیلتر خاصیت آنتی باکتریالی است. در واقع نقره به صورت نانو در این فیلتر به کار برده شده است و باعث از بین رفتن و نابودی کلیه میکروارگانیسم ها و ویروس ها می شود.

علاوه بر این کربن به کار برده شده در این فیلتر از پوست نارگیل تهیه شده است و کاملا با سلامت انسان سازگاری دارد.

این کربن با دقت بالا مواد شیمیایی به خصوص کلر را از آب حذف می کند و آب را به لحاظ شیمیایی برای ورود به فیلتر اصلی دستگاه یعنی ممبران آماده می کند.

به دلیل اینکه در ساخت فیلتر کربن بلاک آنتی باکتریال خانگی اطلس فیلتری از مواد اولیه درجه یک استفاده شده است و کلیه نکات بهداشتی و ایمنی رعایت شده است، این فیلتر موفق به دریافت تاییدیه از استاندارد جهانیWQA ، FDA، CE وNSF شده است.

فیلتر کربن بلاک آنتی باکتریال خانگی اطلس فیلتری

فیلتر کربن بلاک آنتی باکتریال خانگی اطلس فیلتری

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط