فیلتر کربن اکتیو گرانول هوزینگی آکواجوی 2500 گالن

فیلتر کربن اکتیو گرانول هوزینگی آکواجوی 2500 گالن

آکوا جوی (aqua joy) یکی از سازندگان به نام و معروف در صنعت تصفیه آب است و طی سال های اخیر با تولید محصولات بسیار با کیفیت توانسته است اعتماد و رضایت مشتریان را جلب کند.

این کمپانی کانادایی محصولات متنوع مطابق با رفع نیازهای مشتری را تولید می کند و همگی آنها از نظر کیفی دارای ثبت جهانی هستند.

فیلتر کربن اکتیو گرانول هوزینگی آکواجوی 2500 گالن به عنوان یکی از 5 فیلتر اصلی می تواند در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس درون محفظه خانگی 10 اینچ اسلیم نصب شود.

دقت داشته باشید که برای نصب این فیلتر جهت قرار گیری آن در محفظه بسیار مهم است، کارتریج این فیلتر به گونه ای ساخته شده است که آب از بخش پایینی آن امکان ورود دارد، بنابراین اگر برعکس در محفظه نصب شود کارایی نخواهد داشت.

درون کارتریج این فیلتر، از ذرات کربن فعالی که به شکل دانه های ریز درآمده اند استفاده شده است، این کربن ها از مواد گیاهی تهیه شده اند و علاوه بر اینکه خاصیت جاذب بسیار بالایی در حذف ناخالصی های شیمیایی و طعم و مزه نامطبوع آب دارد، به هیچ عنوان اثرات منفی را بر سلامت انسان نمی گذارد.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی هوزینگی آکوا جوی در مرحله دوم از دستگاه برای آماده سازی آب ورودی به ممبران به کار برده می شود، این فیلتر به عنوان پیش تصفیه جایگاه مهمی در دستگاه دارد و به همین دلیل تعویض به موقع آن حائز اهمیت است.

این فیلتر پس از تصفیه 2500 گالن آب و یا پس از حداکثر نه ماه باید تعویض شود، زیرا ذرات کربن فعال اشباع می شوند و قادر به جذب املاح شیمیایی نمی باشند.

فیلتر کربن اکتیو گرانول هوزینگی آکواجوی 2500 گالن همچنین مورد تایید استانداردهای جهانی WQA و NSF قرار گرفته است.

فیلتر کربن اکتیو گرانول هوزینگی آکواجوی 2500 گالن

فیلتر کربن اکتیو گرانول هوزینگی آکواجوی 2500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط