فیلتر کربن اکتیو گرانول نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو C.C.K

فیلتر کربن اکتیو گرانول نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو C.C.K :

فیلتر کربن اکتیو گرانول در دومین مرحله در دستگاه های تصفیه آب قرار می گیرد. فیلتر کربن اکتیو گرانول به صورت کلی وظیفه دارد تا طعم، بو، مزه و رنگ نامطبوع آب ورودی را از بین ببرد.

این فیلتر بیشترین کارایی را در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی دارد و در دستگاه های تصفیه آب صنعتی، ورودی ساختمان ها و پیش تصفیه موتور خانه ها کاربرد فراوان دارد. آب با عبور از این فیلتر مقداری از مواد شیمیایی موجود در خود مثل کلر و مشتقات آن نظیر تری هالومتان ها، استیک اسید ها، آفت ها ، حشره کش ها و غیره را از دست می دهد. همچنین کدورت خود را از دست داده و شفاف نیز می گردد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول 20 اینچ جامبو برند C.C.K به گونه ای ساخته شده است که آب تنها از قسمت پایینی آن امکان ورود را دارد بنابراین در هنگام نصب باید به این نکته توجه کرد. هنگامی که آب وارد این فیلتر می شود با عبور از بین ذرات کربن آلاینده ها و مواد شیمیایی خود را از دست داده و جذب کربن می شود. همچنین این فیلتر قبل از نصب در دستگاه باید حتما شستشو شود.

کمپانی C.C.K (سی سی کی) یکی از بهترین برندهای موجود در بازار است که توانسته دستگاه های تصفیه آب ، فیلترها و قطعات با کیفیت تولید کند.

مشخصات فنی :

  • نوع فیلتر : کربن فعال گرانول
  • توان تصفیه آب : 2500 گالن یا 10000 لیتر
  • ارتفاع : 20 اینچ
  • قطر خارجی فیلتر : 11.4 اینچ
  • سختی قابل قبول آب : 1000PPM
  • میزان تحمل دمای آب ورودی : 2 الی 38 درجه سانتی گراد
  • میزان تحمل فشار آب ورودی : 10 الی 40 PSI

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا عرضه کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی با بهترین کیفیت و برندهای معتبر از جمله سافت واتر، واترسیف، واترتک، لونا واتر و غیره است.

فیلتر کربن اکتیو گرانول نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو C.C.K

فیلتر کربن اکتیو گرانول نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو C.C.K

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط