فیلتر کربن اکتیو گرانول لکس پیور lex pure

فیلتر کربن اکتیو گرانول لکس پیور lex pure

کمپانی لکس پیور (Lexpure) یکی از تولید کنندگان دستگاه تصفیه آب خانگی است که در کشور تایوان فعالیت می کند. تمام محصولات این کمپانی از بهترین کیفیت و با متریال درجه A ساخته می شوند.

از جمله تجهیزاتی که این کمپانی به تولید آن پرداخته است فیلتر کربن اکتیو گرانول لکس پیور است.

این فیلتر را که با نام فیلتر کربن پودری، UDF و یا GAC معرفی کرده اند از ذرات دانه بندی شده ی (گرانول شده) کربن ساخته شده است. همچنین کربنی که در فیلتر کربن اکتیو گرانول لکس پیور مورد استفاده قرار گرفته شده از پوسته نارگیل بدست آمده است.

زغال پوسته ی نارگیل یکی از بهترین کربن های موجود در بازار است که قدر جذب بالایی دارد.

کربن اکتیو گرانول لکس پیور در مرحله ی دوم از دستگاه تصفیه آب خانگی قرار می گیرد که وظیفه ی حذف بخشی از کلر، تری هالومتان ها و یکسری مواد شیمیایی آلی را بر عده دارد. همچنین باعت بهبود طعم، رنگ و بوی آب می شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول جزء فیلترهای پیش تصفیه آب است که نقش مهمی در فرآیند تصفیه دارد. زیرا با حذف کلر و مواد شیمیایی از آب باعث دیرتر خراب شدن فیلتر ممبران می شود.

فیلتر ممبران اصلی ترین فیلتر تصفیه آب است که آب را تا 98 % خالص می کند. هزینه ی تعویض این فیلتر بسیار بالاست به همین دلیل از فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه های تصفیه آب استفاده کرده اند تا دیرتر فیلتر ممبران خراب شود.

مشخصات فنی :

  • وزن : 0.5 کیلوگرم
  • نوع کربن : تهیه شده از پوسته نارگیل
  • ابعاد : طول 7 سانتیمتر، عرض 7 سانتیمتر و ارتفاع 25 سانتیمتر
  • دقت فیلتراسیون : 99%
  • نوع فیلتر : کارتریجی (هوزینگی)
فیلتر کربن اکتیو گرانول لکس پیور lex pure

فیلتر کربن اکتیو گرانول لکس پیور lex pure

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط