فیلتر کربن اکتیو گرانول لونا واتر Luna Water

فیلتر کربن اکتیو گرانول لونا واتر Luna Water :

فیلتر کربن اکتیو گرانول لونا واتر یک فیلتر متشکل از کربن های گیاهی است که در مرحله ی دوم دستگاه تصفیه آب خانگی لونا واتر (luna water) قرار می گیرد.

دستگاه تصفیه آب لونا واتر یک دستگاه تایوانی تحت لیسانس کانادا بوده که دارای تاییدیه های جهانی می باشد و به مصرف کننده این اطمینان را می دهد که دستگاه با کیفیت است. دستگاه تصفیه آب لونا واتر انواع مختلفی دارد که در مباحث قبل به توضیحات آنها پرداخته ایم اما در این مبحث به شرح فیلتر مرحله دوم که فیلتر کربن اکتیو گرانول است، می پردازیم .

دستگاه تصفیه آب لونا واتر چون از کیفیت بالایی برخوردار است درنتیجه تمام قطعات و اجزای این دستگاه با آلیاژ مرغوب تهیه شده اند.

فیلتر کربن اکتیو گرانول لونا واتر از دانه های ریز کربن از پوسته نارگیل، کوکونات و بامبو تهیه شده است که برای انسان ضرری ندارد و باید با روش های خاص خودش فعال شود تا قدرت و کارایی بالایی داشته باشد.

آب تصفیه شده از مرحله اول وارد این مرحله می شود و کدری آب، رنگ، بو و مزه ی نامطبوع آب را جذب می کند، همچنین مقداری کلر و مشتقات کلر در این مرحله حذف می شود و به مرحله ی بعد ارسال می شود.

فیلتر کربن اکیتو گرانول luna water نیز مانند دیگر فیلترها درون هوزینگی با ارتفاع استاندارد قرار می گیرد که قابلیت نصب بر روی دستگاه های دیگر را دارد .

نحوه نگهداری از فیلتر کربن پودری دستگاه لونا واتر :

این فیلتر از فیلترهای مهم دستگاه لونا واتر به شمار می رود و هنگام نصب آن باید به جهت ورود و خروج که روی آن حک شده توجه کرد زیرا نصب اشتباه جهت فیلتر، باعث انسداد فیلتر می شود . فیلترها را باید در زمان تعیین شده تعویض کرد و دیر تعویض کردن آن باعث آسیب به دیگر فیلترها و دستگاه تصفیه می شود .

در لحظه اول نصب این فیلتر باید آن را شستشو داد یعنی پس از نصب از خروجی آن حدود 20 لیتر آب را از فیلتر عبور داده تا سیاهی آب رفع شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول لونا واتر LUNA WATER

فیلتر کربن اکتیو گرانول لونا واتر LUNA WATER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط