فیلتر کربن اکتیو گرانول سی سی کی C.C.K

 فیلتر کربن اکتیو گرانول سی سی کی C.C.K

فیلتر کربن اکتیو گرانول در دستگاه های تصفیه آب معمولا بعد از فیلتر الیافی و در مرحله دوم قرار می گیرد. به طور کلی فیلتر کربن پودری وظیفه حذف کلر و سایر ترکیبات کلر،تری هالومتان ها، استیک اسیدها، انواع مواد شیمیایی، آفت کش ها و حشره کش ها را دارد. البته این فیلتر با حذف این مواد باعث می شود که طعم، مزه، رنگ و بو نامطبوع آب نیز از بین برود. کربن به دست آمده از پوسته نارگیل دارای کیفیت بالایی است و سایر کربن هایی که از طبیعت و یا از پوسته گردو تولید شده اند همگی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند.

جهت قرار دادن صحیح فیلترهای کربن اکتیو گرانول در دستگاه مهم است زیرا آب تنها از قسمت پایین امکان ورود را دارد. با وارد شدن آب به فیلتر کربن پودری آب با گذر از بین کربن ها و در هنگام تماس با کربن ها مواد شیمیایی خود را از دست داده و مزه و طعم و رنگ نامطبوع آن نیز حذف می شود.

کمپانی سی سی کی یکی از قوی ترین کمپانی ها در تولید و ساخت دستگاه های تصفیه آب و قطعات و فیلترهای آن می باشد. فیلتر کربن اکتیو گرانول سی سی کی از جنس پوسته نارگیل است که کیفیت بسیار بالایی دارد و از جذب بالایی در فرآیند تصفیه آب برخوردار می باشد. این کمپانی همچنین دارای تاییدیه از سازمان های FDA، NSF، CE و water quality  می باشد.

میزان عمر فیلترهای کربن اکتیو گرانول اگر چه بستگی به کیفیت آب هم دارد اما به صورت کلی تا حداکثر شش ماه قابل استفاده می باشند و قدرت جذب آلاینده ها را دارند. در صورت بی توجهی به تعویض این فیلتر مواد شیمیایی از آن عبور کرده و باعث پارگی غشاء فیلتر ممبران می شوند.

مشخصات فیلتر کربن اکتیو گرانول سی سی کی :

  • نوع فیلتر: کارتریجی
  • حداکثر ظرفیت تصفیه آب :10000 لیتر
  • سختی قابل قبول آب: 1000ppm
  • محدوده دمای آب:2 تا 38 درجه سانتی گراد
  • محدوده فشار آب:10 الی 40 psi
 فیلتر کربن اکتیو گرانول سی سی کی C.C.K

فیلتر کربن اکتیو گرانول سی سی کی C.C.K

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط