فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب آکوا پرو Aqua Pro

فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب آکوا پرو Aqua Pro :
فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب آکوا پرو (Aqua Pro) که به نام اختصاریUDF  یا GAC نیز شناخته می شود محصول کشور تایوان بوده و در مرحله دوم و قسمت پیش تصفیه قرار دارد . استوانه ای پر شده از دانه های کربن فعال است که وظیفه حذف کلر و مشتقات آن ، شفافیت و بهبود طعم آب را بر عهده دارد . امروزه دانه های کربنی را از موادی مثل زغال سنگ ، پوسته نارگیل ، قیر ، چوب و غیره تهیه می کنند که کربن تهیه شده از پوسته نارگیل بهتر از تمام نمونه های دیگر است و در دستگاه تصفیه آب آکوا پرو از این کربن استفاده شده است . دلیل اینکه از کربن استفاده می کنند آن است که سطح تماس بالایی با سیالات داشته و به خوبی می تواند ناخالصی ها را به خود جذب کند .

خصوصیات فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب آکوا پرو (Aqua Pro) :

  • جلوگیری از رشد باکتری ها به وسیله کربن اکتیو .
  • با حذف کلر مانع آسیب رسیدن به فیلتر ممبران می شود .
  • ظرفیت جذب بالای ناخالصی ها .
  • افت فشار کم .
  • کربن تهیه شده از پوسته نارگیل .

زمان تعویض فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب آکوا پرو (Aqua Pro) :

زمان تعویض فیلترها با توجه به میزان سختی آب ، کیفیت فیلتر مراحل قبل و غیره متغییر است اما عموما فیلتر کربن گرانول باید هر 6 ماه تعویض شود و در صورت صرف نظر کردن از تعویض آن علاوه بر کند شدن روند کار فیلتر ، به عملکرد دستگاه تصفیه و دیگر فیلترها به دلیل ورود آب ناخالص نیز آسیب وارد می کند . در هنگام نصب این فیلتر باید توجه داشته باشیم که لاستیک آب بندی که در یک طرف این کارتریج قرار دارد به سمت هوزینگ قرار گیرد در غیر این صورت و نصب اشتباه فیلتر کارایی خود را از دست می دهد .

فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب آکوا پرو Aqua Pro

فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب آکوا پرو Aqua Pro

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱         

 همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط