فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی c.c.k مدل ZGAC-NG 10

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی c.c.k مدل ZGAC-NG 10

سی سی کی (c.c.k) یکی از نام های آشنا در صنعت عظیم تصفیه آب است و از معتبرترین تولید کنندگان تایوانی دستگاه و انواع فیلترهای تصفیه آب با ظرفیت های مختلف خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی است.

تمامی محصولات این کمپانی دارای نشان استاندارد از سازمان های جهانی هستند و استانداردهای لازم را جهت مصرف و تهیه آب آشامیدنی دارند.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی c.c.k مدل ZGAC-NG 10  به عنوان یکی از فیلترهای اصلی دستگاه در مرحله دوم نصب می شود و از نوع کارتریجی است.

طراحی استاندارد و به روز این فیلتر سبب شده تا بتوان از آن در انواع محفظه های خانگی 10 اینچ اسلیم استفاده کرد. این فیلتر حاوی ریز دانه های کربن فعال شده است و این کربن ها قادر هستند تا ترکیبات مضر درون آب را چون کلر، ترکیبات کلر، تری هالومتان ها و استیک اسیدها و همچنین طعم، بو و مزه نامطبوع آب را از بین ببرند.

بنابراین نقش مهمی در بالاتر بردن کیفیت و فیلتراسیون شیمیایی آب دارند. جنس کربنی که در فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی c.c.k مدل ZGAC-NG 10  مورد استفاده قرار گرفته است از پوسته نارگیل می باشد و از نظر بهداشتی با بدن انسان سازگاری دارد و دارای گرید غذایی است.

این فیلتر توان تصفیه 2500 گالن آب ورودی را دارد و می تواند آب را در محدوده دمای گسترده تا 5-52 درجه سانتی گراد تحمل کند. بدنه این فیلتر همچنین از مقاومت بالایی در برابر فشار آب بهره مند است.

طول عمر فیلتر کربن فعال گرانول بین 6 الی 9 ماه است و عوامل متعددی در طول عمر این فیلتر نقش دارند.

از آنجایی که فیلتر کربن اکتیو گرانول به عنوان فیلتر پیش تصفیه مورد استفاده قرار می گیرد نقشی موثر در کیفیت و افزایش طول عمر فیلترهای بعدی دارد، پس باید به موقع تعویض شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی c.c.k مدل ZGAC-NG 10

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی c.c.k مدل ZGAC-NG 10

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط