فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی پیوریفر هوزینگی

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی پیوریفر هوزینگی

دستگاه های تصفیه آب خانگی در دومین مرحله از خود معمولا مجهز به فیلتری به نام کربن اکتیو گرانول می باشند. به دلیل تکرار و اهمیت بالای فیلترهای کربنی، انتخاب نوع با کیفیت آن بسیار در روند تصفیه آب موثر است.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی پیوریفر هوزینگی ساخت کشور تایوان بوده و یکی از ارزنده ترین فیلترهای کربنی است که ساختاری متفاوت تر با سایر فیلترهای کربن فعال دارد.

بدنه این فیلتر به صورت شفاف ساخته شده است و محتویات درون آن کاملا پیدا می باشد.

این فیلتر حاوی دانه های ریز کربن می باشد که از پوسته نارگیل ساخته شده است و طی پروسه های خاصی فعال شده است، این کربن ها قدرت بسیار بالایی در جذب آلاینده ها دارند و با سلامت بدن انسان سازگاری دارند.

طی تماس مستقیمی که بین ذرات کربن این فیلتر با آب ایجاد می شود، بخش کثیری از کلر و ترکیبات کلر، طعم، بو، مزه و رنگ نامطبوع آب از بین می رود.

در واقع این ناخالصی ها جذب ذرات کربن می شوند و آب تصفیه شده از فیلتر خارج می شود.

جهت نصب این فیلتر در دستگاه بسیار مهم است، زیرا آب تنها از بخش پایینی این فیلتر نفوذ می کند. پس از اینکه فیلتر کربنی در دستگاه نصب شد اجازه دهید تا 5-10 لیتر آب از آن خارج شود، این کار باید آنقدر ادامه پیدا کند تا آب خروجی از فیلتر زلال شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی پیوریفر هوزینگی توسط استانداردهای NSF،CE ، ISO و WQA مورد بررسی و تایید قرار گرفته است و این خود نشان از کیفیت بسیار بالای آن است.

فیلتر کربن فعال گرانول تا نهایتا 9 ماه قابلیت استفاده مفید دارد و پس از آن به دلیل اشباع شدن کارایی خود را از دست می دهد و باید تعویض شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی پیوریفر هوزینگی

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی پیوریفر هوزینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط