فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی سوپر کریستال مدل پلاس

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی سوپر کریستال مدل پلاس

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی سوپر کریستال مدل پلاس از باکیفیت ترین و بهترین فیلترهای کارتریجی در بازار می باشد که به علت کیفیت بالا در ساخت بسیار پر فروش است و تمامی استانداردهای لازم را جهت تصفیه هر چه بهتر آب ورودی دارد.

به همین علت این فیلتر موفق شده است تا تاییدیه استانداردهای جهانی CE، NSF و WQA را برای خود به ثبت برساند.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی سوپر کریستال مدل پلاس دارای بدنه ای شفاف از جنس پلاستیک و با استاندارد مواد غذایی ساخته شده است و مصرف کننده می تواند به راحتی مواد به کار برده شده در فیلتر را ببیند.

این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است و در تمامی هوزینگ های 10 اینچ خانگی قابلیت استفاده دارد. کربن به کار برده شده درون این فیلتر بر پایه مواد گیاهی ساخته شده اند و طی فرآیندهای خاص فعال شده است.

در واقع ذرات کربن پودری به سبب فعال شدن ساختاری بسیار متخلخل دارند و می توانند با قدرت جاذب بالا آلاینده های شیمیایی درون آب چون کلر، ترکیبات کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و طعم و مزه نامطبوع آب را از بین ببرند و آب را برای ورود به فیلترهای بعدی دستگاه آماده می سازد.

در نگاه اول می توانید متوجه زیبایی و کیفیت بسیار بالای این فیلتر شوید. با قرار دادن فیلتر کربن فعال گرانول سوپر کریستال مدل پلاس در سومین مرحله از دستگاه می توانید از کیفیت آب خروجی از دستگاه و حذف آلاینده های شیمیایی درون آب اطمینان خاطر پیدا کنید.

عمر مفید فیلتر کربن اکتیو گرانول نهایتا تا 9 ماه است. سعی کنید این فیلتر را در زمان تعیین شده تعویض کنید زیرا به عنوان فیلتر پیش تصفیه نقش مهمی در کیفیت آب ورودی به فیلتر اصلی دستگاه دارد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی سوپر کریستال مدل پلاس

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی سوپر کریستال مدل پلاس

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط