فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی داینامیس مدل eco plus

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی داینامیس مدل eco plus

فیلترهای کربنی جزء فیلترهای پر مصرف و پر تکرار در دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشند و به دلیل جایگاه ویژه و نقش مهمی که در فرآیند تصفیه آب دارند انتخاب نوع با کیفیت و سالم آنها بسیار مهم است.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی داینامیس مدل eco plus دومین فیلتر از دستگاه های تصفیه آب خانگی است که عموما پس از فیلتر الیافی نصب می شود.

این فیلتر حاوی کربن فعال شده می باشد و خاصیت جذبی فوق العاده بالایی دارد، به همین دلیل قادر است تا کلر، انواع ترکیبات کلر، گازهای شیمیایی محلول در آب، مواد آلی شیمیایی، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و بو، مزه و طعم نامطبوع آب را حذف کند. عملکرد فیلتر کربن فعال گرانول مانع از رسیدن این آلاینده به خصوص کلر به ممبران می باشد، بنابراین به عنوان پیش تصفیه عمل می کند.

کربن درون این فیلتر از جنس پوسته نارگیل تهیه شده است، بنابراین قدرت بسیار بالایی در فرآیند تصفیه آب دارد و با بالاترین میزان دقت اقدام به تصفیه آب می نماید.

این کربن ها به صورت گرانول شده و ذرات ریز در آمده اند و حین تماس با آب با به دام انداختن مواد شیمیایی، مانع از بازگشت دوباره آنها به آب شده و به تامین آب سالم تر و طبیعی تر بسیار کمک می کند.

طول عمر طولانی، قیمت و کارایی مناسب، عدم واکنش با آب و افزایش و طول عمر ممبران از دیگر ویژگی های فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی داینامیس مدل eco plus است.

دارا بودن استانداردهای بین المللی از سازمان های WQA، FDA و CE از دیگر ویژگی های قابل توجه این فیلتر می باشد که سبب پر فروش تر شدن این فیلتر شده است. در واقع وجود تاییدیه های جهانی نشان از کارایی و کیفیت بالای این فیلتر می دهد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی داینامیس مدل eco plus

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی داینامیس مدل eco plus

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط