فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی اینلاین ورتون

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی اینلاین ورتون

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی اینلاین ورتون از فیلترهای اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به حساب می آید که عموما در مرحله دوم از دستگاه و پس از فیلتر الیافی نصب می شود. این فیلتر به عنوان فیلتر پیش تصفیه تاثیر بسزایی در حذف کلر، ترکیبات کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها، طعم، بو و رنگ نامطبوع آب دارد.

این فیلتر ساخت کشور تایوان است که از لحاظ کیفیتی در درجه بالایی قرار دارد و رعایت استانداردها و الزامات جهانی بهداشتی سبب شده تا این فیلتر مورد تایید استانداردهای WQA، FDA  و NSF قرار بگیرد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی اینلاین ورتون دارای اتصالات سر خود است، بنابراین برای نصب این فیلتر احتیاج به تهیه هیچ گونه اتصالی نمی باشد و می توانید به راحتی فیلتر را در مسیر جریان آب دستگاه قرار دهید. اتصالات مورد استفاده در این فیلتر از نوع فیتینگی هستند و عایق بندی قابل اطمینانی دارند.

کربنی که در این فیلتر به کار برده شده است از پوسته نارگیل تهیه شده است و طی فرآیندهای خاص فیزیکی و شیمیای فعال شده است، فعال شدن کربن این امکان را می دهد تا با قدرت جاذب بسیار بالایی مواد و آلاینده های درون آب را جذب کند. دقت داشته باشید که فرآیند جذب ناخالصی ها توسط کربن تا زمانی ادامه پیدا می کند که منافذ کربن پر نشده باشند، با پر شدن ساختار داخل کربن و اشباع شدن منافذ، کربن ها خاصیت خود را از دست می دهند و آلاینده ها بدون اینکه جذب شوند از فیلتر خارج می شوند.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی اینلاین ورتون قابلیت تصفیه 1500 گالن آب را دارد و با توجه به این ظرفیت بهتر است بین 6 الی 9 ماه تعویض شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی اینلاین ورتون

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی اینلاین ورتون

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط