فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب های واتر hi water 

فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب های واتر hi water 

فیلتر کربن اکتیو گرانول های واتر جزء فیلترهای کربنی و پیش تصفیه در دستگاه های تصفیه آب خانگی است که در مرحله ی دوم قرار می گیرد.

درون این فیلتر از دانه های کربن فعال شده (GAC) و در بعضی مدل های آن از پودر کربن فعال شده (UDF) قرار دارد و آب با عبور از این کربن ها، طعم، مزه و بوی نامطبوع خود را از دست می دهد و به آبی تمیز و پاک تبدیل می شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول های واتر به صورت کارتریجی طراحی شده است، یعنی نیاز به هوزینگ دارد تا بتواند عمل تصفیه را انجام دهد. این فیلتر به صورت استاندارد طراحی شده که علاوه بر دستگاه های تصفیه آب های واتر می تواند در دستگاه های تصفیه آب با مدل های دیگر نیز قرار گیرد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول های واتر (hi water) محصول کشور تایوان بوده و کمپانی hi  water برای ساخت آن از بهترین و مرغوب ترین کربن استفاده کرده است. همچنین فیلترهای hi water به تایید استانداردهای کیفیت کالا از جمله NSF رسیده است.

فیلتر کربن پودری های واتر از کربن پوسته نارگیل تهیه شده است و از قدرت جذب بالایی برخوردار است.

فیلترهای کربنی از جمله فیلتر کربن اکتیو گرانول و فیلتر کربن بلاک در دستگاه های تصفیه آب جزء فیلترهای ضروری است زیرا با حذف بخشی از کلر، تری هالومتانها و مواد شیمیایی باعث طول عمر بیشتر فیلتر ممبران می شود. فیلتر ممبران فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب است و در مرحله ی چهارم تصفیه آب قرار دارد. همچنین هزینه ی تعویض این فیلتر نسبت به سایر فیلترها بسیار بیشتر است.

مشخصات فنی :

  • نوع : فیلتر کربن اکتیو گرانول (UDF)
  • برند : های واتر (Hi water)
  • محصول کشور تایوان
  • ابعاد : 10 اینچ خانگی
  • کربن تهیه شده از پوسته نارگیل
فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب های واتر hi water 

فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب های واتر hi water

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط