فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب خانگی آکوا لاین

فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب خانگی آکوا لاین

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی آکوا لاین (aqua line) از فیلترهای پیش تصفیه خانگی است که می توان از آن درون انواع محفظه های مات خانگی استفاده کرد.

اما نحوه نصب و راه اندازی فیلتر کربن فعال گرانول کمی با سایر فیلترها متفاوت است، زیرا جهت نصب فیلتر تاثیر بسیار مهمی در عملکرد آن دارد.

اگر برعکس نصب شود آب به داخل فیلتر وارد نخواهد شد و فرآیند تصفیه با اشکال مواجه می شود.

این فیلتر دارای کارتریجی از جنس پلاستیک با گرید غذایی است و درون آن با ذرات و دانه های ریز کربن فعال شده پر شده است.

این کربن ها از جنس مواد اولیه گیاهی ساخته شده اند و با فعال سازی فوق پیشرفته و به روز توان بسیار بالایی در جذب آلاینده های مضر آب دارند.

آب با ورود به این فیلتر و به محض تماس با ذرات کربن فعال گرانول انواع مختلفی از آلاینده های شیمیایی درون خود را از دست می دهد.

کلر مخرب ترین ماده برای غشاء ممبران به حساب می آید و این فیلتر بیشترین درصد جذب کلر را دارد. علاوه بر کلر بو، مزه، طعم و رنگ نامطبوع آب به خوبی توسط این فیلتر حذف می شوند.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی آکوا لاین کلیه استانداردها و ملزومات بهداشتی را دارا است و به عنوان یکی از مناسب ترین فیلترهای پیش تصفیه به مصرف کنندگان پیشنهاد می شود.

کربن به کار برده شده در این فیلتر ظرفیت محدودی در فرآیند تصفیه آب دارد و قادر است تا 2500 گالن آب را تصفیه کند.

البته تعیین طول عمر فیلتر کربن فعال گرانول علاوه بر میزان مصرف آب، به کیفیت آب ورودی و کیفیت فیلتر الیافی و همچنین مدت زمان استفاده از آن در دستگاه بستگی دارد.

اما به صورت کلی عموما تا حداکثر نه ماه می توان به صورت مفید از این فیلتر استفاده کرد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب خانگی آکوا لاین

فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب خانگی آکوا لاین

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط