فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب اولانسی

فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب اولانسی

فیلتر کربن اکتیو گرانول اولانسی که به اختصار UDF نامیده می شود یکی از فیلترهای کربنی است که در مرحله ی دوم از دستگاه تصفیه آب خانگی قرار می گیرد.

این فیلتر محصول کمپانی اولانسی (Olansi) تایوان است و یکی از بهترین و با کیفیت ترین فیلترهای تصفیه آب خانگی است.

فیلتر کربن اکتیو گرانول اولانسی در ابعاد 10 اینچ خانگی و به صورت هوزینگی ساخته می شود و به دلیل ابعاد استانداردی که دارد می توان آن را در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

کربن به کار رفته در فیلتر کربن اکتیو گرانول اولانسی از پوسته نارگیل است و در اثر بهترین فرآیندها به کربن فعال تبدیل شده است.

کربنی که از پوسته ی نارگیل تهیه می شود از قدرت جذب بالایی برخوردار است و به دلیل سطح گسترده ای که پیدا می کند قادر به حذف بیشتر مواد شیمیایی از جمله کلر، تریهالومتان ها، استیک اسیدها، حشره کش ها و آفت کشها است .

همچنین رنگ، بو و مزه ی آب را بهبود می بخشد. همچنین بر روی فیلتر کربن اکتیو گرانول اولانسی از دو لایه پوسته ی سفید از جنس پلی پروپیلن پوشیده شده است.

کیفیت فیلترهای پیش تصفیه بسیار مهم است و اگر از کیفیت پایینی برخوردار باشد باعث افت شدید کیفیت آب و همچنین خراب شدن زود هنگام فیلتر ممبران می شود.

به همین دلیل در خرید فیلترهای پیش تصفیه از جمله فیلتر کربن اکتیو گرانول دقت نمایید.

مشخصات فنی :

وزن : 0.5 کیلوگرم
ابعاد :
طول : 7 سانتیمتر
عرض : 7 سانتیمتر
ارتفاع : 25 سانتیمتر
دقت تصفیه : 99 درصد

فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب اولانسی

فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب اولانسی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط