فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین ربن (Roben)

فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین ربن (Roben)

فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین ربن (Roben) قابلیت نصب بر روی دستگاه تصفیه آب خاصی از برند ربن را دارد. این فیلتر تمام مواد مضر باکتریها و عوامل مضر بیولوژیکی را از آب آشامیدنی حذف می نماید.

فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین ربن (Roben) برای مدلهای زیر سینکی گزینه مناسبی است، طول عمر فیلتر ربن کاملا بستگی به میزان آب مصرفی دارد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین ربن (Roben) با قرارگیری در کنار دو فیلتر دیگر آب را گوارا و سبک می کند و به این ترتیب آبی سالم و گوارا را در دسترس قرا می دهد .

فیلتر کربن پودری Roben توسط FDA تایید شده است. این فیلتر باید هر 9 ماه یک بار تعویض شود.

این فیلتر توانایی حذف 95 درصد از باکتریهای موجود در آب را دارد. دارای سیستم قطع خودکار آب هنگام تعویض فیلتر را دارد.

از مشخصات کلی این محصول میتوان گفت 0.74کیلوگرم وزن دارد و عرض 9.5 سانتی متری و ارتفاع 28 سانتی متری و از مشخصات فنی فیلتر ربن میتوان به شرح ذیل نام برد :

مواد فیلتر شونده : باکتری وعوامل مضر بیولوژیکی
عمر متوسط فیلترها : 9 ماه
درصد حذف ناخالصی : 95 درصد

نحوه نصب فیلتر ربن به صورت چرخشی است، دارای سیستم خودکار قطع آب می باشد و استاندارد تست فشار NSF است و بدون نیاز به لوازم جانبی جهت تعویض می باشد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین ربن (Roben)

فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین ربن (Roben)

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

  • نحوه نصب فیلتر دیسکی

مطالب مرتبط